Her Yerde Sen Dizisine Sürpriz Konuk Oyuncu! Her Yerde Sen Dirim Mercan Kimdir? Hande Kazanova Kimdir?


Güncelleme: 20 Haziran 2019 : 17:26
0

Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgiyle karşılanan Her Yerde Sen dizisine konuk bir oyuncu katılıyor.

Başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın rol aldığı Fox tv ekranlarında Cuma akşamları izleyici ile buluşan Her Yerde Sen dizisine hangi ünlü isim dahil oldu?

Yeni bölümü 21 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan Her Yerde Sen dizisine ünlü astrolog ve oyuncu Hande Kazanova konuk oyuncu olarak katılıyor.

Her Yerde Sen Dirim Mercan Kimdir?

Hande Kazanova dizide, 40’lı yaşlarda parayı sonradan bulmuş bir adamın seksi ve flörtöz karısı Dirim Mercan olarak seyirci karşısına çıkıyor. Hayatı boyunca kocalarını finansörü olarak kullanmış ve 4 koca eskitmiş olan Dirim Mercan’ın en büyük meşgalesi her sene evini yeniden dekore ettirmek.

Hande Kazanova Kimdir?

Hande Kazanova, 25 Eylül 1973 tarihinde İzmir, Alaybey’de dünyaya geldi. 46 yaşındaki ünlü astrolog ve oyuncunun burcu Terazi, yükselen burcu ise Kova.

İlkokulu Alaybey İlkokulunda okumuştur. Ortaokulu ve liseyi ise İzmir Fatih Koleji’nde okumuştur. İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini aldıktan sonra, 1992 senesinde İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’ne gitmeye hak kazanmıştır.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk hayatı, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü olmasıyla başladı. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. olmuştur. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etti. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sunuculuğunu yapmıştır.

Kurtlar Vadisi gibi dizilerde de rol alarak sunuculuğun ardından oyunculukta da kendisini ispat eden Kazanova daha sonra astrolojiye ilgi duymaya başlamış ve oyunculuğa ara vermiştir.

Hande Kazanova, günümüzde ise programlarda, internet gazeteciliğinde ve gazetelere günlük, haftalık ve aylık olmak üzere astrolojiyi yorumlamakta ve astroloji yazıları yazmaktadır.

Her Yerde Sen dizisinin ikinci bölümü 21 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Fox tv’de.