HER YERDE SEN DİZİSİNE KATILAN OYUNCU KİM?


Güncelleme: 28 Haziran 2019 : 03:36
0

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ve Cuma akşamları Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşan Her Yerde Sen dizisine yeni bir oyuncu dâhil oldu. İşte detaylar…

EYLÜL SU SAPAN GELİYOR!

En son İstanbullu Gelin’de Faruk ve Süreyya’nın arasını bozan “Özgür” rolüyle bilinen Eylül Su Sapan’ın dizinin bu haftaki 3. bölümünde rol alması bekleniyor. Ancak hangi rolde oynayacağına dair henüz net bir bilgi bulunmuyor. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla başroldeki Kerem’in arkadaşı ya da ona aşık olan bir kız olarak izleyici karşısına çıkacağı düşünülüyor. Çünkü tanıtımda Selin ikisini birlikte görüyor ve “İş yerine sevgilisini getirmiş.” Diyor. Şimdi Eylül Su Sapan kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Açıklayalım.

EYLÜL SU SAPAN KİMDİR?

Eylül Su Sapan 9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğu seçerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde bu alanda eğitim aldı. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra yapımcı ve senaristliğini Gani Müjde’nin üstlendiği 2011 yapımı Pis Yedili adlı dizide canlandırdığı “Melis” karakteri ile ilk kez kamera karşısına geçti. Bu yapımda başrolleri Eda Ece, Kadir Doğulu, Hazal Şenel, Melis Babadağ ve Özge Özberk gibi isimlerle paylaştı. Sonrasında 2013 yılında Amman Cin Tarikatı sinema filminde “Canan” karakterine hayat verdi. 2015 yılında Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer ve Osman Sonant gibi oyuncuların da bulunduğu, Beş Kardeş dizisinde “Nazlı” karakteri ile rol almasının yanında, o dönem Nadide Hayat adlı sinema filminde de kendine gösterme şansı elde etti.  Aynı sene içerisinde yaz dizisi olarak başlayan ve bir sezon devam eden İnadına Aşk’ta kendine yer buldu. Yapımda Can Yaman, Açelya Topaloğlu, Elvin Levinler gibi oyuncularla çalıştı. 2017 yılında büyük bir ilgiyle izlenen ve 3 sezon Atv ekranında devam eden Kırgın Çiçekler dizisinde “Macide’nin kızı Harika” rolünü oynadı. Tatlı İntikam, Klavye Delikanlıları, Dört Köşe, Damat Takımı ve Aidiyet oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve sinema filmi yapımları arasındadır.

Her Yerde Sen 3.Bölüm fragmanı için tıklayabilirsiniz.