Her Yerde Sen Demir Kimdir? Her Yerde Sen Ne Zaman Başlayacak?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 12:17
0

Yaz ekranında Fox tv’de izleyici ile buluşacak romantik komedi dizisi Her Yerde Sen genç oyuncuları başrollerinde buluşturuyor.

Fox tv ekranlarında Haziran ayı içerisinde yayına girmesi beklenen Her Yerde Sen dizisinin başrollerinde Aybüke Pusat ile Furkan Andıç yer alıyor.

Dizide Demir Erendil karakterine hayat verecek olan Furkan Andıç’ı yakından tanıyalım…

Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç 4 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 1,90 boyundaki genç oyuncu 88 kilo ve burcu Koç. Babası Trabzon, annesi ise Boşnak kökenlidir.

Eğitimini Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’nde okurken yatay geçiş yaparak Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır.

Basketbol Geçmişi Var

Küçük yaşlardan beri basketbol oynayan Furkan Andıç; Darüşşafaka, Pamukspor, Işık Spor ve Marmara Koleji’nin yıldız takımlarında oynamıştır.

Hangi Yapımlarda Rol Aldı?

İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında rol aldığı Kolej Günlüğü dizisi ile yaşamıştır.

Andıç’ın rol aldığı diğer projeler arasında; Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler, Tatlı İntikam ve Kardeş Çocukları gibi diziler yer alır.

Furkan Andıç dizileri neler? Furkan Andıç sevgilisi kim? Furkan Andıç kız arkadaşı var mı? Furkan Andıç kaç yaşında? Furkan Andıç boyu kaç? Furkan Andıç burcu ne? Furkan Andıç nereli?

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir?

Fox tv’de yayınlanacak Her Yerde Sen dizisinin başrol oyuncusu Furkan Andıç, genç yaşta çalıştığı şirketin ortağı olan iç mimar Demir Erendil karakterine hayat verecek.

Kuralcı ve karizmatik bir iş adamı olan Demir Erendil’in sert ve mantıklı görünümünün altında merhametli bir adam yatar. Geçmişinin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele eden Demir’in hayattaki tek amacı babasından daha başarılı olarak kaybettiklerini geri almaktır. Ancak kader onu deli dolu bir kız olan Selin ile aynı evde yaşamak zorunda bırakınca, planları bir anda değişecektir.

Son Dizisinden Ayrılması Olay Yaratmıştı

Son olarak Kardeş Çocukları dizisinde olan alan Furkan Andıç diziden sürpriz bir şekilde ayrılmıştı. Ancak Andıç’ın Her Yerde Sen dizi projesi için Kardeş Çocukları’ndan ayrıldığı gelen haberler arasında. Dizinin diğer bir başrol oyuncusu olan Aybüke Pusat ise son olarak Şahin Tepesi dizisinde boy göstermişti.

Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Romantik komedi dizilerinin tavan yaptığı yaz ekranında Her Yerde Sen dizisi de izleyicilerin beğenisine sunulacak. Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Her Yerde Sen dizisinin yayın tarihi tam olarak açıklanmadı.

Her Yerde Sen Dizisi Konusu

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.

Bakalım romantik komedi tarzındaki yaz dizisi Her Yerde Sen beklenen çıkışı gösterip reyting listelerinde istenilen başarıyı gösterebilecek mi? Aybüke Pusat ile Furkan Andıç çift olarak izleyicilerin beğenisini kazanacak mı?