Her Yerde Sen Burak Yangel Kimdir? Ali Yağcı Kimdir?


Güncelleme: 21 Haziran 2019 : 13:40
0

Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve bugün ikinci bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Her Yerde Sen dizisinin Burak’ı kimdir?

Yaz ekranının dikkat çeken dizilerinden Her Yerde Sen adından söz ettirmeye devam ediyor.

Başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yer aldığı Her Yerde Sen dizisi genç oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Her Yerde Sen dizisinde dikkat çeken rollerden birisi de Burak Yangel karakteri. Her Yerde Sen dizisinde Burak karakterine genç oyuncu Ali Yağcı hayat veriyor.

Her Yerde Sen Burak Yangel Kimdir?

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Her Yerde Sen’de Ali Yağcı, çalıştığı şirketin sahibinin oğlu olan Burak Yangel karakterine hayat verecek. Rekabetçi bir veliaht olan Burak Yangel; karizmatik, kibirli ve bir o kadar da iyi eğitim görmüş olup, işleri bileğinin hakkıyla devralmıştır. Fakat titrinin resmileşeceğini sandığı gün kendisinin yerine Demir’in (Furkan Andıç) yönetici olarak geleceğini öğrenince, proje yöneticiliğine geri dönmek zorunda kalır. İşten ayrılmak istese de, şirketi batmaktan kurtarırken riskli kararlar alıp, olmadık kişilere elini kolunu kaptırdığı için adım atmakta zorlanacaktır.

Ali Yağcı Kimdir?

Ali Yağcı, 1990 yılında Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir. Ali Yağcı, 1.83 metre boyunda, 72 kilo ve Kova burcudur. Çocukluğu Ayvalık Cunda’da geçti. Oyunculuk üzerine Deniz Erdem ile Eric Morris Tekniği eğitimi aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Umut Apartmanı adlı film ile yaşayan Ali Yağcı, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Burak karakterine hayat vermektedir.

Ali Yağcı’nın Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Her Yerde Sen (Burak Yangel) (TV Dizisi)
2018 – Erkenci Kuş (Osman) (TV Dizisi)
2016 – Adını Sen Koy (Kerem) (TV Dizisi)
2016 – Seviyor Sevmiyor (Meriç) (TV Dizisi)
2015 – Umut Apartmanı (TV Filmi)

Her Yerde Sen Dizisi Konusu

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.