HER YERDE SEN 7.BÖLÜMDE SELİN VE DEMİR AŞKI BAŞLIYOR!


Güncelleme: 21 Temmuz 2019 : 03:26
0

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Her Yerde Sen dizisinin 7.bölüm fragmanı yayınlandı.  Cuma akşamları Fox ekranlarında izleyiciyle buluşan dizide, tanıtımdan anlaşıldığı kadarıyla Selin ve Demir aşkının sinyalleri yavaş yavaş verilmeye başlanıyor. İşte detaylar…

İKİLİ YAKINLAŞIYOR MU?

Tanıtımda Demir’in Selin’e Alara ile arasında düşündüğü tarzda bir şey olmadığını söylemesi dikkat çekiyor. Ayrıca, Alara ile yemek yediği diğer sahnede de, “En kötü şeylerin arka arkaya geldiğini düşün. Yanımda kimin olmasını isterdim biliyor musun? Selin.” Demesi de hem Alara’yı hem de izleyenleri şaşırtıyor. Demir Selin’le birlikte sahil kenarındayken, aralarındaki diyalog tam olarak gösterilmese de Selin” Olmaz öyle şey şirkette aşk yasağı var.” Şeklinde bir yanıt veriyor. Buradan ikili arasındaki yakınlaşmaların artık başlayacağı anlaşılıyor. Uzun zamandır beklenen aşk sahneleri geldiğinde, seyircinin de büyük keyifle izleyeceği düşünülüyor. Ancak, mutlaka arada birtakım engeller ve ayrılıkların yaşanacağı da tahminler arasındaki yerini koruyor. Şimdi en son yayınlanan bölümde neler oldu? Hatırlayalım.

6.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir ailesine karşı zor durumla karşı karşıya kalan Selin’e destek oldu. Selin’in de bunun üzerine Demir’in kendisi için katlandığı zorlukları gördü ve onunla ilgili düşünceleri değişmeye başladı. Diğer taraftan İbo ve Ayda yakınlaşması son sürat devam ederken, Uzay’ın Happy Pie’ye borç takıp kaçtığı ortaya çıktı. Burak, kendisine gönderilen fotoğrafları çeken kişi ile alakalı şok edici bir ipucuna ulaştı. Alara kendi çapında bir oyun kurmaya çalışırken, Selin engeline takılacağından ne yazık ki habersizdi.

REYTİNG SONUÇLARI

Romantik komedi ağırlıklı konusuyla ilgileri üzerine çeken Her Yerde Sen dizisi, geçen Cuma akşamı ekrana gelen bölümüyle son derece iyi bir izlenme oranı elde etti. 6.bölümüyle AB’de 4.76, ABC1’de, 4.8, totalde ise 5.41 reytingle zirvedeki yerini korumayı başardı. Bu şekilde giderse, kış sezonunda da devam etmemesi imkânsız gözüküyor. Yaz dizileri arasında en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Selin ve Demir aşkının kıvılcımlarının başlamasının da, izlenme oranlarında olumlu etki yaratacağı düşünülüyor.

7.bölüm fragmanı için linke tıklayınız.