Hekimoğlu’nun Eski Eşi Geliyor! Hekimoğlu Dizisi Selin Kimdir? Ünlü Oyuncu Hekimoğlu Dizisinde!


Güncelleme: 4 Mart 2020 : 16:59
0

Kanal D ekranlarının beğenilen hastane dizisi Hekimoğlu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak usta aktör Güven Kıraç katılmıştı.

Salı akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Hekimoğlu dizisine yeni bir karakter daha katılıyor.

Timuçin Esen’in hayat verdiği Ateş Hekimoğlu karakterinin eski eşi olan Selin karakteriyle ünlü oyuncu Belçim Bilgin diziye dahil oldu.

Belçim Bilgin Hekimoğlu dizisinin yeni bölümlerinde Okan Yalabık’ın hayat verdiği Orhan karakterinin yakın arkadaşı ve aynı zamanda Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi Selin karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

Hekimoğlu dizisi 11. yeni bölümü ile 10 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Hekimoğlu 10. Bölüm Özeti

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlıyor.

Öte yandan, genç ve başarılı bir CEO olan Sevgi hastaneye yatırılır ve dosyayı Tıbbi Tanı Departmanı devralır.

Genç kadının durumu hızla kötüye gider ve kalp nakline ihtiyaç duyar. Hekimoğlu kadını iyileştirmek uğruna büyük bir riski göze alacaktır. Tedavi sürecinde Emre’nin yaptığı büyük bir hata Hekimoğlu’nu çok sinirlendirir ve ikisi arasındaki ipleri kopma noktasına getirir.

Hekimoğlu, Emre’yi kovacak mıdır? Vahap ve Hekimoğlu arasındaki soğuk savaş nereye gidecektir? Hekimoğlu’nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mıdır?

Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin, 31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 36 yaşındaki güzel oyuncu Kova burcu. Oyuncu yapımcı ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile yaptığı evliliğinden Rodin adında bir oğlu var. Ünlü çift geçtiğimiz aylarda ayrıldı.

2002 yılında Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde okumaya başladı. Bu sıralarda lise yıllarından beri tiyatrocu olmak isteyen Belçim Bilgin, bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı.

Yılmaz Erdoğan’ın ders verdiği Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Workshop’lara katıldı. Bu olaydan sonra “Sıfır Kilometre” adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris’e yerleşti. Paris’de iki sene kalan Belçim “Dol” adlı filmde de rol aldı. 2006 yılında Türkiye’ye döndü. 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’la evlendi.

Iraklı Kürt yönetmen Hiner Saleem`in filmi ‘Sıfır Kilometre’de başrol oynayan Belçim Bilgin, Cannes Film Festivali’ne katıldı.