Hazal Subaşı Halka’dan Ayrılıyor Mu? Hazal Subaşı Diriliş Osman Dizisine Mi Geçti?


Güncelleme: 21 Haziran 2019 : 13:05
0

Son olarak Trt ekranlarında yayınlanan Halka dizisi ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Hazal Subaşı yeni sezonda hangi projeyle yoluna devam edecek?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan genç aktrist Hazal Subaşı’nın yeni sezonda hangi projede rol alacağı büyük bir merak konusu oldu.

Son olarak yeni sezonda ekranlarına gelmeye hazırlanan başrolünde Burak Özçivit’in yer alacağı Diriliş Osman projesi için adı geçen Hazal Subaşı halihazırda kadrosunda yer aldığı Halka dizisinden ayrılacak mı?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ünlü oyuncu Hazal Subaşı Halka dizisindeki rolüne devam etme kararı aldı. Böylece Subaşı’nın Diriliş Osman’da Burak Özçivit’in partneri olacağı iddiaları da doğrulanmamış oldu.

Son olarak Halka dizisinden altı oyuncunun birden ayrılacağı haberleri gündeme gelmişti. Ancak Hazal Subaşı’nın ismi bu altı oyuncu arasında yer almamıştı.

Hazal Subaşı Kimdir?

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

Türkiye Üçüncü Güzeli Seçildi

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmekte olan Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar verdi. Subaşı oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra ekrana geçiş yaptı.

Adını Sen Koy İle Tanındı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve başrol oynamıştır. Adını Sen Koy projesi Subaşı’nın geniş kitlelerce tanınmasını sağladı.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Halka dizisinde Bahar karakterine hayat vermektedir.

Hazal Subaşı’nın Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Halka (Bahar) (TV Dizisi)

2018 – Bir Umut Yeter (Elif) (TV Dizisi)

2016 – Adını Sen Koy (Zehra) (TV Dizisi)

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halka dizisinin başrollerinde Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel ve Hazal Subaşı gibi isimler yer alıyor.

Güçlü kadrosu ile dikkat çeken Halka dizisi veda eden isimlerin ardından ikinci sezonda beklediği reytingleri yakalayabilecek mi?

Halka Dizisi Künye

Halka dizisi Es Film prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Dizinin yapımcıları ise Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici.

Halka dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturmakta.