Hangi Usta Aktör Şampiyon Dizisinin Kadrosuna Katıldı?


Güncelleme: 5 Temmuz 2019 : 16:48
0

Yeni sezonun en iddialı projeleri arasında şimdiden yerini alan Şampiyon dizisinin kadrosu netleşmeye devam ediyor.

Başrolünde yer alan Tolgahan Sayışman’ın bir boksörü canlandıracağı Şampiyon dizisinin detayları belli olmaya devam ediyor.

Yeni sezonda Trt ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin kadrosuna çok ünlü bir aktör daha katıldı.

Televizyonların aranılan yüzlerinden olan usta aktör Erdal Özyağcılar Şampiyon dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Erdal Özyağcılar, Şampiyon dizisinden Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı Fırat karakterinin hocası Yaman Günaltay rolüne hayat vermeye hazırlanıyor.

Bir boksörü canlandıracak olan Tolgahan Sayışman’ın bu rol için uzun bir süredir hazırlık içerisinde olduğu biliniyor. Bakalım Sayışman ile Özyağcılar’ dizide başka hangi isimler eşlik edecek?

Sayışman’ın Partneri de Belli Oldu

Tolgahan Sayışman’ın bir boksörü canlandıracağı Şampiyon dizisi için uzun bir süredir kadın oyuncu arayışı sürüyordu. Dizide, Tolgahan Sayışman’ın partnerini canlandırmak üzere Yıldız Çağrı Atiksoy ile anlaşma yapıldığı gelen haberler arasında.

Şampiyon’un Yönetmeni Kim?

Yeni sezonunun iddialı yapımları arasında şimdiden giren Şampiyon dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç (Kethche) oturmakta. Şampiyon dizisinin yapım şirketi ise BSK Yapım.

İlginç senaryosu ile dikkat çeken Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılıklarının ise Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstleniyor.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

TRT ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin başrolünde kim var? Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Şampiyon dizisi yönetmeni kim? Şampiyon dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisi nerede çekiliyor? Şampiyon dizisi yapımcısı kim? Şampiyon dizisi hangi gün?