Hangi Ünlü Oyuncu Benim Tatlı Yalanım Dizisine Katıldı?


Güncelleme: 21 Ağustos 2019 : 09:52
0

Star tv’nin yaz ekranının beğenilen dizileri arasında yer alan Benim Tatlı Yalanım dizisine ünlü bir isim dahil oldu.

Başrollerinde Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun yer aldığı romantik komedi dizisi Benim Tatlı Yalanım’a hangi aktör katıldı?

Yeni yayın sezonunda ekranlarda yer almaya devam edip etmeyeceği henüz belli olmayan Benim Tatlı Yalanım dizisine yeni bir karakter dahil odu.

Ünlü oyuncu Aksel Bonfil, Benim Tatlı Yalanım dizisine katıldı.

Aynı zamanda senaristlik ve yönetmenlikte yapan Aksel Bonfil, Benim Tatlı Yalanım dizisinde Tolga isimli bir deniz subayına hayat vermeye hazırlanıyor.

Aksel Bonfil, Söz ve Güneşi Beklerken gibi beğenilen dizilerin senaryosunu kaleme almıştı. Bonfil’in yer aldığı sinema filmleri arasında ise Deliha 2 ve Kelebeğin Rüyası gibi yapımlar var.

Aksel Bonfil Kimdir?

Aksel Bonfil, 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan yazar, oyuncu ve yönetmen Aksel Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibidir.

Genç yaşına rağmen büyük başarılara imza atan Aksel Bonfil İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Bir vesile ile tanıştığı Demet Akbağ’ın üniversite yıllarında iken kendisini araması ile oyunculuk kariyerine adım atan Aksel Bonfil ilk kamera karşısına Güven Kıraç ve Demet Akbağ ile geçti.

Asıl öğretmeninin usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan olduğunu belirten Aksel Bonfil, Söz, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın senaryo yazarlığını üstlendi.

Yer Aldığı Projeler

Yönetmen:

Nefs- 2014

Efsun- 2011

Senaryo:

Söz- 2017

Seviyor Sevmiyor- 2016

Aşk Laftan Anlamaz- 2016

Adı Mutluluk- 2015

Nefs- 2014

Kiraz Mevsimi- 2014

Güneşi Beklerken- 2013

Bir Kurabiye Masalı- 2012

Efsun- 2011

Çok Güzel Hareketler Bunlar- 2010

Oyuncu

Deliha 2- 2018

Kelebeğin Rüyası- 2013

Çok Güzel Hareketler Bunlar- 2010

Yazım Ekibi

Kiraz Mevsimi- 2014

Benim Tatlı Yalanım

Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrollerinde romantik komedi dizilerinin aranılan ismi Furkan Palalı ve son olarak Jet Sosyete dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yer alıyor. İkiliye çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer eşlik etmekte.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alan diğer isimler ise Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu.

O3 Medya prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmen koltuğunu Barış Erçetin ve Cihan Vural paylaşıyor.