Hangi Güzel Oyuncu Çukur Dizisine Göz Kırptı?


Güncelleme: 3 Temmuz 2019 : 16:48
0

Kısa sürede yer aldığı projelerle ekranların aranılan yüzleri arasına girmeyi başaran genç ve güzel oyuncunun ‘Çukur’ hayranlığı…

Son olarak Netflix dizisi Atiye’de yer almaya hazırlanan hangi oyuncu Çukur dizisinde oynamak istediğini açıkladı?

Son olarak Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan Nefes Nefese dizisinde rol alan genç oyuncu Melisa Şenolsun’dan ilginç açıklamalar…

Netflix’in Türkiye’de gerçekleştireceği ikinci proje olan başrollerinde Mehmet Günsur ve Beren Saat’in yer aldığı Atiye dizisinde yer alan Melisa Şenolsun’un ilginç isteği ne?

Mafya Rolleri İstiyor

Şenolsun bir dergiye verdiği röportajda, ‘Bir kadın mafya üyesini oynamanın en büyük hayali olduğunu’ açıkladı. Çukur dizisini beğenerek izlediğini söyleyen güzel oyuncu Melisa Şenolsun,”Ters köşe rolleri seviyorum. Çukur gibi çok beğendiğim ama erkek egemen bir dizi var mesela. Çukur’un kadın versiyonunda oynamayı isterdim. Gadfather’ın Godmother versiyonunda örneğin. Bir kadın mafya üyesini oynamak en büyük hayalim” diye konuştu.

Çukur dizisi için yeni sezon önce Aras Bulut İynemli’ye partner arayışlarının sürdüğü bu günlerde Melisa Şenolsun’un açıklaması dikkatleri çekti.

Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. 23 yaşında olan genç oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Efecan Şenolsun adlı bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Melisa Şenolsun’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 59 kilodur. Şenolsun Terazi burcu. Melisa Şenolsun’un saçları sarı, gözleri ise yeşildir.

6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun ablası sayesinde tiyatroya adım atmıştır. Ablasının tiyatro gösterisini izlemeye giden Melisa Şenolsun ablası gibi oyuncu olmaya karar vermiştir. 7 sene boyunca jimnastik ve bale kurslarına giden Melisa Şenolsun sporla iç içe bir hayat sürmekte.

Babam filminin yanında Tatlı Küçük Yalancılar, Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Nefes Nefese dizisinde ‘Rüya’ karakterine hayat vermiştir.

Son olarak Netflix’in yeni dizisi Atiye’de rol almaktadır.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları :

2016 – Quills-Tüy Kalemler : Doug Wright – Tatbikat Sahnesi

Filmleri ve Dizileri :

2017 – babam (Feride) (Sinema Filmi)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Ceren)(TV Dizisi)
2015 – Kiralık Aşk (Sude İplikçi)(TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Hande)(TV Dizisi)