Halka’nın 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Cihangir Halkaya Katılacak Mı?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 15:41
0

Cihangir’i Gözaltına Alınacak Mı?

Aziz Tuna C. ve Ali Demirel’in senaryosunu kaleme aldığı TRT1’in salı akşamları ekranlara gelen dizisi Halka, yeni bölümü ile yine heyecanlı anlara sahne olacak. Halka’nın 18. bölümünde, Cihangir, Halka’nın yönetim kadrosuna katılacak mı? bu sorunun cevabıı merak eden izleyiciler Halka’nın 18.bölüm fragmanını bekliyor. İşte, Halka dizisinin 18. bölümü yayınlandı mı sorusunun cevabı.

Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan ve Burak Sergen gibi isimlerin rol aldığı Halka, 17. bölümüyle bu hafta Trt ekranlarına geldi.Dizinin 17. bölümünün yayınlanmasının ardından, Halka hayranları, 18. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Halka dizinin 21 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelecek olan 18. bölümüne beklenen dair fragmanı yayınlandı. Halka’nın yeni bölümünde Cemal, Halka’ya büyük darbe vurmaya hazırlanıyor.Peki, Halka’nın merakla beklenen yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Halka’nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Halkanın 18. yeni bölüm fragmanını izlemek için linke tıklayınız..

HALKA’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Cihangir, Kaan’ı korumak için Cengiz Han’ın oğlunun kendisi olduğunu söylemiştir. Bu, onu Halka’nın yönetimi için söz sahibi yapacak bir bilgidir. Çağatay’ın namlusu ona dönmüştür. Çağatay kardeşini öldürmeye kararlıdır. Üstelik Çağatay, Hümeyra’nın gizli kimliğini de öğrenmiştir. Kaan kendisi ile ilgili gerçeklerden habersizdir.

Cihangir onu güvende tutmak için çabalarken kendisini de korumak zorundadır. Polis tarafında Cemal ve Bahar amirlerini aramaktadırlar. Halka’nın yeni yöneticisi Altemur tarafından Çağatay ve Vekilharç’a öldürtülen amir, mezarında, katillerini işaret eden delillerle birlikte uyumaktadır.