Halka Dizisinde 6 Oyuncu Birden Ayrılıyor! Halka’ya Kimler Veda Ediyor?


Güncelleme: 17 Haziran 2019 : 22:59
0

Geçtiğimiz ay sezon finali yaparak tatile giren Trt’nin iddialı dizisi Halka’dan ard arda veda haberleri geldi.

Trt ekranlarında izleyici ile buluşan ve ilginç senaryosu ile dikkat çeken Halka dizisinin ikinci sezon hazırlıkları başladı.

İkinci sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Halka dizisine senaryo gereği hikayesi biten isimler veda etti.

Halka dizisinin ilk sezon finalinin ardından veda eden ve ikinci sezonda yer almayacak altı isim şöyle: Nazan Kesal, Burak Sergen, Levend Öktem, Funda İlhan, Deniz Hamzaoğlu ve Erdal Yıldız Halka…

Kadrosundan önemli isimlere veda eden Halka dizisi ikinci sezonunda nasıl bir senaryo ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Diziye yeni isimler katılacak mı?

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halka dizisinin başrollerinde Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel ve Hazal Subaşı gibi isimler yer alıyor.

Güçlü kadrosu ile dikkat çeken Halka dizisi veda eden isimlerin ardından ikinci sezonda beklediği reytingleri yakalayabilecek mi?

Halka Dizisi Künye

Halka dizisi Es Film prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Dizinin yapımcıları ise Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici.

Halka dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturmakta.

Halka Dizisinin Konusu Ne?

İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar.

Halka, durdurak bilmeyen bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikâyesi. Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı…

Halka, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. Halka ismi, üç halka simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. Halka’nın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikâyenin kahramanları Halka’nın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangir’dir.