Halka 19. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 22:24
0

TRT1’in salı akşamları ekranlara gelen dizisi Halka, yeni bölümü ile yine heyecanlı anlara sahne olacak. Halka’nın 18. Bölümünde yaşanan gelişmeler okları Cihangir ‘in üzerine çekmişti.  Cihangir’in yapacağı hamle merakla bekleniyordu.

Halka’nın yönetim kadrosuna katılacak mı katılmayacak mı ne yapacak bu sorunun cevabı merak ediyordu. 18. Bölümde Cihangir tarafını seçti. Cihangir İskender’i vurdu. Bu hamle Müjde ile arasındaki ilişkiyi ne yönde etkileyecek gelecek sezon belli olacak. Sezon finaline bir bölüm kalan dizinin son bölümünde ise oklar Kaan’a çevrildi. Şimdi Kaan ne yapacak?

Halka’nın 19.bölüm ilk fragmanını yayınlanmıştı. Halka dizisinin 19. 2. Fragmanı da yayınlandı mı sorusunun cevabı haberimizde. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Halka dizinin 28 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelecek olan 19. Bölümü ile birlikte sezon finaline girecek. Dizinin 19. Bölümüne  dair fragmanı yayınlandı.

Halka’nın yeni bölümünde Kaan gerçeklerle yüzleşiyor. Öğrendiklerini kaldıramayan Kaan’ın  tekrar hapise girmek istiyor.Peki, Halka’nın merakla beklenen yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Halka’nın 19. Bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Halkanın 19. yeni bölüm 2. fragmanını izlemek için linke tıklayınız..

Halka 18. Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Cihangir tarafını seçti. Halka’nın yönetim kadrosuna geçen Cihangir İskender’i vurdu. Altemur’un gözünde değeri iyice artan Cihangir Halak’nın yönetiminde yükselecek gibi görünüyor. Çagatay bu durumdan çok rahatsızdır. Cihangir’in İskender’i Müjde’nin gözünün önünde vurması ise ikilinin arasını iyice bozdu. Kaan ise zor günler yaşıyor.

Cemal ise Halka’ya yeni bir darbe vurmaya hazırlanıyor. Sezon finaline bir bölüm kalan dizinin nasıl bir final yapacak merakla bekleniyor. Dizi 19. Bölümü ile sezon finaline hazırlanıyor. Finali izleyenler tarafından merakla bekleniyor.