Hakan Muhafız’ın 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı! Hakan Muhafız 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 13 Şubat 2020 : 16:29
0

Netflix tarafından hayata geçirilen ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonundan ilk görüntüler diziseverlerle paylaşıldı.

Dünyanın en büyük dijital dizi izleme platformu olan Netflix’in Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk proje olma özelliği taşıyan Hakan Muhafız dizisinin yeni sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda iki güçlü isim de diziye dahil oldu.

Mucize Doktor, Hakan Muhafız’da!

Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunun ilk fragmanında diziye katılan iki yeni isim göze çarptı.

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni kazanan Mucize Doktor dizisinin başrolünde yer alan Taner Ölmez ve son dönemin beğenilen oyuncularından Funda Eryiğit Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hakan Muhafız 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan Netflix üzerinden yayınlanacak olan Hakan Muhafız dizisinin 3. Sezonu 6 Mart Cuma günü izleyici ile buluşacak.

Hakan Muhafız’ın 3. Sezonunda Neler Yaşanacak?

Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor.

Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur.

Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

Hakan Muhafız’ın 3. Sezonu Kaç Bölüm?

Fantastik dizi Hakan Muhafız’ın üçüncü sezonu 10 bölümden oluşacak.

Hakan Muhafız Künye

Hakan: Muhafız dizisinin yönetmen koltuğunda Can Evrenenol oturuyor. Dizinin görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Tiryaki yapmakta.

Netflix’in Türkiye’de hayata geçirdiği ilk dizi projesi olma özelliği taşıyan Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonu 6 Mart Cuma günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.