Hakan Muhafız 3. Sezon Kadrosu Açıklandı! Çukur’dan Ayrılan Hangi Oyuncu Hakan Muhafız’da?


Güncelleme: 18 Mayıs 2019 : 23:47
0

Netflix’in Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk proje olma özelliği taşıyan Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezon hazırlıkları başladı.

Dünyaca ünlü internet üzerinden dizi izleme platformu olan Netflix üzerinden ilk iki sezonu yayınlanan ve yalnızca Türkiye’de değil dünyada da beğeni ile izlenen Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonu geliyor!

Üçüncü Sezona Yeni İsimler

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda hangi oyuncular katılacak?

Funda Eryiğit.

Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda yedi yeni oyuncunun kadroya katılacağı açıklandı. Diziye katılacak oyuncular arasında Nisan karakterini canlandıracak ödüllü oyuncu Funda Eryiğit ile Çağatay Ulusoy ile Medcezir dizisinde de beraber rol alan Burak karakterine hayat verecek olan Taner Ölmez öne çıkıyor.

Çukur’un Güzeli Hakan Muhafız’da

Hakan Muhafız’ın yeni sezonunda yer alacak diğer oyuncular ise Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner olarak açıklandı.

Taner Ölmez.

Aras Bulut İynemli’nin kız arkadaşı olarak tanınan Bige Önal, İynemli ile birlikte rol aldığı Maral dizisi ile tanınmıştı. İlayda Alişan ise Çukur dizisinde canlandırdığı Akşın karakteri ile dikkat çekmişti. Akşın karakteri birkaç hafta önce Çukur dizisinden ayrılmıştı.

Üçüncü Sezonda Neler Yaşanacak?

Hakan Muhafız’ın üçüncü sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor.

Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.