Hadi Be Oğlum Filmi Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 13 Haziran 2019 : 12:31
0

Türk sinemasının son döneminin dikkat çeken yapıtları arasında yer alan Hadi Be Oğlum televizyon ekranlarına geliyor!

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Yücel Erten ve Büşra Develi’nin yer aldığı Hadi Be Oğlum filmi Türk sineması severlerle buluşuyor.

Bir baba oğul hikayesini anlatan Hadi Be Oğlum filmi Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Fox tv’de yayınlanacak olan Hadi Be Oğlum 13 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek.

Hadi Be Oğlum Filmi Oyuncu Kadrosu

Hadi Be Oğlum filminin oyuncuları arasında; Kıvanç Tatlıtuğ, çocuk oyuncu Alihan Türkdemir, Büşra Develi, Feridun Düzağaç, Sezai Aydın, Cem Zeynel Kılıç, Yıldız Kültür ve Yücel Erten yer alıyor.

2018 yılında beyaz perdede sinemaseverlerle buluşan Hadi Be Oğlum filminin yönetmen koltuğunda Bora Egemen oturmakta. Senaryosunu Fırat Parlak’ın kaleme aldığı filmin müzikleri ise usta besteci Fahir Atakoğlu’na emanat. Hadi Be Oğlum filminin yapımcıları ise Fırat Parlak ve Koray Şahin.

Hadi Be Oğlum Filminin Konusu Ne?

Filmde, bir balıkçı olan Ali hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya geldi. 36 yaşındaki başarılı oyuncu Akrep burcu. Başak Dizer ile evli olan Kıvanç Tatlıtuğ 1,87 boyunda.

Tatlıtuğ, 2002 yılında düzenlenen Best Model yarışmasını kazanarak Türkiye birincisi oldu ve Best Model of the World’e katılmaya hak kazandı. 2002 yılında katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanarak modellik dünyasına adım attı.

Uzun bir süre mankenlik ve modellik yapan Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra oyunculuk dünyasına adım attı.

İlk projesi 2005 yılında televizyon ekranlarına gelen Gümüş dizisi oldu. Dizide Songül Öden ve Ekrem Bora gibi isimlerle başrolü paylaştı.

Rol Aldığı Yapımlar

2005 – Gümüş
2008 – 2009 – Aşk-ı Memnu (Dizi)
2008 – Menekşe ile Halil (Dizi)
2010 – Ezel
2010 – Oyuncak Hikayesi 3 (Seslendirme)
2011 – Kuzey Güney (Dizi)
2013 – Kelebeğin Rüyası
2014 – Kurt Seyt & Shura (Dizi)
2016 – Cesur ve Güzel
2018 – Çarpışma