Güvercin Dizisi Final Yapıyor! Güvercin Dizisi Ne Zaman Bitiyor? Güvercin Yeni Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 23 Mart 2020 : 10:59
0

Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan Güvercin dizisinden kötü haber geldi.

Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı Güvercin dizisi final yapma kararı aldı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kasım ayında Star tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Güvercin dizisi iki bölüm sonra ekrana veda edecek.

Çekimleri Gaziantep’te devam eden Güvercin dizisinin setine de koronavirüs salgını nedeniyle ara verildiği öğrenildi.

Son olarak 13. Bölümü ile ekranlara gelen Güvercin dizisinin 14. Bölümü ise dizilere ara verilmesi nedeniyle yayınlanmadı.

15. bölümün çekimleri tamamlanarak ara verdiği öğrenilen dizinin 16. Bölümünde final yapacağı ortaya çıktı.

Reytinglerde beklenilen yükselişi gösteremeyen ve reklam gelirleri de düşük olan Güvercin dizisinin bu nedenlerle final yapacağı iddia edildi.

Güvercin 13. Bölümde Neler Yaşandı?

Kenan artık Kevsa’nın yaptığı zalimliklere dayanamayıp, Zülüf’ün yanında olmayı seçmiştir. Zülüf ve Kenan, iki aile arasında yeniden başlayan kan davasına rağmen yine yan yanadır.

Nefise ve Celil’in verdiği yeni ifadelerle Zeliha’nın kısa zamanda cezaevinden çıkacağını bekleyen Zülüf ve ailesi Zeliha’dan kötü bir haber alır. Zeliha yaşadığı travmanın etkisiyle, hayatına son verme noktasına gelmiştir. Kenan annesinin hayatından endişe eden Zülüf için, bütün olanakları seferber ederek Zeliha’dan haber almaya ve onu kurtarmaya kararlıdır.

Bütün taşlar yer değiştirmek üzeredir. Kenan’ın zekası ve öngörüsü sayesinde gözaltına alınan Kevsa, cinayete azmettirmek suçuyla cezaevine girmek gerçeğiyle karşı karşıya kalacaktır. Ökkeş’in gönlü annesinin cezaevine girmesine razı olmasa da, gördüğü yeni gerçekler karşısında Kevsa’nın yaptıkları konusunda dili tutulur.

Kevsa’nın yokluğunu fırsat bilen Nimet, konakta olan yerini sağlamlaştırma hamlelerine devam eder. Ökkeş’i, kendisini çok sevdiğini düşündüğü Nimet’le ilgili zorlu sınavlar ve günler beklemektedir.

Güçlü olmak için Gaffur’un yanında olmayı seçen Müslüm yüzünden Bedir ve Gaffur’un karşı karşıya gelmesi an meslesidir. Gaffur Bedir’in ailesine yaptıklarına rağmen gönlünden çıkaramadığı Kevsa’yı kurtarmak için bir şey yapıp yapmama ikileminde kalacaktır.

Kenan, Zülüf’ün annesi ve ailesi için son gücüyle savaşırken hiç beklemediği bir haberle derinden sarsılır. Bu aldıkları haberle Zülüf ve Kenan’ı yeniden zorlu ve acılı günler beklemektedir.

Güvercin Dizisi Oyuncuları

Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu ve Enver Akbaş gibi isimler yer alıyor.

Güvercin Dizisi Künye

Farklı senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Güvercin dizisinin prodüksiyonluğunu Pastel Film üstlenmekte. Dizinin yapımcıları ise Yaşar İrvül ve Efe İrvül.

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu dizinin senaryosunu Halil Özer kaleme alıyor.