Güvencin Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı! Güvercin Dizisi İlk Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 18 Kasım 2019 : 13:02
0

Star tv ekranlarında görücüye çıkmaya hazırlanan Güvercin dizisinin yayın tarihi ve yayın günü açıklandı.

Başrollerinde Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse, Menderesel Samancılar ve Devrim Saltoğlu’nun yer aldığı Güvercin dizisi ne zaman başlayacak?

İşte Yayın Tarihi!

Gizemli bir aşk hikayesini konu alan Güvercin dizisi ilk bölümüyle 24 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de Star tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Güvercin Dizisinin Konusu Ne?

Zeugma’nın gizemli “Çingene Kızı” hikayesi; Güvercin dizisinde Zülüf (Almila Ada) ve Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) aşkında yeniden vücut bulacak.

Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar.

Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök alt – üst olur.

On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…

Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan ve ilk tanıtımı yayınlanan Güvercin dizisinin kısa bir süre sonra Star tv ekranlarında dizi severler ile buluşması bekleniyor.

Güvercin Dizisi Oyuncuları

Yayın günü ve tarihi henüz belli olmayan Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu ve Enver Akbaş gibi isimler yer alıyor.

Güvercin Dizisi Künye

Farklı senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Güvercin dizisinin prodüksiyonluğunu Pastel Film üstlenmekte. Dizinin yapımcıları ise Yaşar İrvül ve Efe İrvül.

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu dizinin senaryosunu Halil Özer kaleme alıyor.

Ekranların yeni dizisi Güvercin ilk bölümüyle 24 Kasım Pazar Star tv’de…