Gülse Birsel’den Jet Sosyete Açıklaması! Jet Sosyete Nerede Yayınlanacak?


Güncelleme: 18 Temmuz 2019 : 15:08
0

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Mayıs ayında ekran macerasını sonlandıran Jet Sosyete dizisinin yeni bölümleri için Gülse Birsel’den açıklama geldi.

Yayın hayatına Star tv’de başlayan daha sonra Tv8 kanalında yayınlanmaya devam eden ancak geçtiğimiz sezon sonunda final yaparak televizyona veda eden Jet Sosyete dizisinin yeni bölümleri geliyor!

Jet Sosyete dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu olan Gülse Birsel dizi ile ilgili son gelişmeleri kişisel sosyal medya hesabından açıkladı.

Tatil dönüşü fotoğrafını paylaşan Birsel, “Toplanıp, giyinip, saçları tarayıp İstanbul’a gelme, sete gidip dekordu kostümdü filandı toplantılar yapma, seyirciye güzel “jet-sosyetik” haberler verme zamanı.” Açıklaması yaparak Jet Sosyete hayranlarını heyecanlandırdı.

Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisinin sonbahar aylarında yayın hayatına yeniden başlayacağını ve 50 dakikalık bölümlerden oluşacağını da açıkladı.

Gülse Birsel öte yandan dizinin internet üzerinden yayın yapan dijital bir platformda yayınlanacağını da duyurdu.

Bakalım Jet Sosyete’nin yeni bölümleri ne zaman başlayacak ve hangi dijital platform üzerinden yayınlanacak?

Puhu İddiaları Doğru Mu?

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından hayata geçirilen Jet Sosyete dizisi için ücretsiz dizi izleme platformu olan PuhuTV ile görüşmelerin başladığı öğrenildi.

Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu

Tv8 ekranlarında her çarşamba günü yayınlanan Jet Sosyete dizisinin başrollerinde Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Derya Karadaş, Şahin Irmak, Deniz Cengiz, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Özlem Eren, Enis Arıkan, Çağlar Çorumlu, Aslı Bekiroğlu, Tuğba Çom, ve Yasemin Sakallıoğlu, Utku Ateş gibi ünlü oyuncular yer almakta.

BKM yapımcılığında çekilen Jet Sosyete dizisinin yönetmenliğini Hakan Algül yapmakta. Dizinin senaristliğinin ise aynı zamanda başrol oyuncusu da olan Gülse Birsel yapıyor.

Gülse Birsel Televizyonu Eleştirmişti

Uzun dizi süreleri nedeniyle televizyonda devam edemeyeceklerinin ifade eden Birsel, sitcom türündeki Jet Sosyete’nin 45 – 50 dakikalık daha kısa bölümler şeklinde yayınlanacağını söyledi.

Gülse Birsel, “Dizimiz önümüzdeki sezon televizyon platformunda değil, İnternet platformunda olacak. 120-150 dakikalar sitcom tarzında olmuyor. 45-50 dakikalar arasında yapacağız, Sitcom tarzında fıstık gibi. Artık insana yakışır bir şekilde yaşamak istiyorum. En azında haftada bir gün izin olacak” dedi.