Gülperi Selen Kim? Seyitle Bağlantısı Ne? Gerçek Adı?


Güncelleme: 4 Kasım 2018 : 09:19
2

Gülperi dizisi Show TV ekranlarını süslemeye devam ediyor. Yeni sezonun iddialı dizileri arasında bulunan Gülperi diziye yeni dahil olan karakterler oyuncu kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Bunlardan biri Gülperi Dizisi Selen karakteri oldu.

Gülperi dizisi yeni oyuncuları arasında bulunan Selen karakteri Mafya Babası Seyit’in Hasan’in kendisinden aldığı silah karşılığında ayağını kaydırmak istediği iş adamının kızı. Zengin iş adamının kızı Seleni kendisine aşık edip ıssız bir yere çıkarmasını istedi. Hasan ise bu teklif karşısında bu işi yapamayacağını söyledi ve bu iş yerine isterseniz ömür boyu yerleri sileyim yine de kimseye zarar vermem diyerek reddetti.

Hasan annesi ve kardeşleri ile dışarıda kalır. Kalacak yer bulamazlar, parkta yatmak zorunda kalırlar. Annesi Gülperi borç para bulsa da bu parayı da çaldırır. Hasan ise çareyi Seyit’e gitmekte bulur. Seyit’in verdiği Selen’i kaçırma işini kabul eder. Seyit, Selen’a soru soracağım diyerek Hasan’ı kandırır. Seyit’in asıl amacı Selen’i kaçırmaktır. Peki Selen kimdir? Selen karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Rabia Soyturk’tür. Rabia Soytürk’ü yakından tanıyalım.

Rabia Soytürk 1996 yılında doğmuştur. hiç oyunculuk deneyimini puhu tv de yayınlanan şahsiyet dizisi ile yapmıştır. Bu dizide ünlü oyuncular Haluk Bilginer ve Cansu Dere ile beraber oynamıştır. 19 yaşında olan Rabia Soytürk Aslında Sağlık Koleji hemşirelik bölümü mezunudur. Oyunculuğa olan aşırı ilgisinden dolayı hemşirelik yapmamıştır. Şahsiyet dizisindeki performansından sonra Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinden Selen karakterini canlandırmaktadır.

Rabia Soytürk yaptırmış olduğu estetikle gündeme gelmiş ve bunu sosyal medya hesabından kendisi söylemiştir. Bu anlamda birçok kişinin saygısını kazanmış genç bir oyuncudur. Genç oyuncumuz hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır ancak kendisinin geleceği parlak yetenekli ve güzel bir oyuncu olduğu herkes tarafından dile getirilmektedir. Bizde genç oyuncumuz Rabia Soytürk’e Gülperi dizisindeki Selen rolünde başarılar dileriz.

2 YORUMLAR

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz