Gülperi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

TİMS&B’nin yapımcılığında yeni bir dizi ekranlara geliyor. Gülperi adı ile ekranlara gelecek olan dizide birbirinden ünlü isimler kadroda yer alacak. Dizinin senaristliğini Eylem Canpolat yapacak. Canpolat daha önce Kara Para Aşk ve Karadayı gibi dizilerin de senaristliğini yapmış ve diziler reytinglerde zirveyi görmüştü. Gülperi dizisi ile ilgili çalışmalar devam ederken casting hazırlıkları da tüm hızıyla sürüyor. İlginç isimlerin bir arada olacağı Gülperi önümüzdeki sezonda ekranlarda olacak. Gülperi dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri kimler?

Gülperi (Nurgül Yeşilçay)

Casting çalışmalarının devam ettiği Gülizar dizisinin başrol oyuncuları ile ilgili bilgi kırıntıları geliyor. Dizide, henüz imzalar atılmış olmasa da Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen beraber yer alacaklar. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yapacağı Gülperi Eylül 2018’de ekranlarda olacak.

Konu itibari ile çok çocuklu bir annenin hayatına dair gelişmeleri ekranlara getirecek olan Gülperi ile ilgili detaylar geldikçe sitemize eklenecektir. Gülperi dizisinin oyuncuları netleştikçe yazımıza eklenecektir. Bizi takipte kalın.

Avukat Kadir(Timuçin Esen)

Dizide Avukat Kadir rolünü canlandıracak olan Timuçin Esen, Gülperi’nin çocukluk aşkıdır. Gülperi’nin çocuklarını geri kazanmak için ona hukuk mücadelesinde yardım edecek ve yeni aşkın alevlenmesine neden olacaktır. Timuçin Esen 1973 Adana doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur.

Gülperi Yakup(Tarık Papuççuoğlu) Kimdir?

Dizide Gülperi’nin zalim kayın pederi Yakup’u canlandıran oyuncumuz Tarık Papuççuoğlu’dur.

 

Gülperi Dizisi Bedriye Kimdir?

Gülperi’nini kızıdır. En büyük çocuğudur.

Gülperi Dizisi Hasan Kimdir?

Gülperi’nin ortanca oğludur.

Gülperi Dizisi Can Kimdir?

Gülperi’nin küçük oğludur.

Gülperi Ece Sükan Kimdir?

Ece Sükan Ankara’da 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Babası inşaat mühendisi ve iş adamı olan Ece’nin annesi ise tiyatrocudur. İlk, orta ve liseyi kolejde okuyan Ece Sükan, ODTÜ Psikoloji bölümü mezunudur. Öğrenci iken bir radyoda DJ’lik yapan Sükan mezun olduktan sonra İstanbul’a gitmiş ve orada modellik yapmıştır. Güzellik yarışmalarına katılmış, seslendirmeler yapmış, Marie Claire dergisinde moda editörlüğü yapmıştır. 2004 yılında ise dizi oyunculuğuna adım atmıştır. İlk oynadığı TV dizisi 24 Saat’dir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (7 Yorum)

  1. Nurgül bu kadar yaslanmadikiiii… Neden çok çocuklu? Ya bir de neden sürekli yasli evli barklı. Aşk ve cezadaki nurgulu istiyoruzzz….