Güldür Güldür’e Üç Yeni İsim Katıldı! Güldür Güldür Show’un İki Yıldızı Geri Döndü!


Güncelleme: 5 Eylül 2019 : 16:21
0

Show tv ekranlarının beğeni ile izlenen komedi programı Güldür Güldür Show’un yeni sezon kadrosu açıklandı.

Yeni yayın sezonunda Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek olan Güldür Güldür Show’un yeni bölümleri sürprizlerle başlıyor.

Güldür Güldür Show ekibine üç yeni isim katıldı. Daha önce de programda yer alan Aylin Kontante ve Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show’a geri dönerek büyük bir sürprize imza attı. Ayrıca ekibe İrem Kahyaoğlu da katıldı.

Doğum yaptığı için programa bir sezon ara vermek zorunda kalan Aylin Kontante ve geçtiğimiz sezon Jet Sosyete’de yer aldığı için projede yer alamayan Çağlar Çorumlu yeni bölümlerde hayranlarının karşısında olacak.

Güldür Güldür Show’un yeni bölümlerinin Show tv ekranlarında ne zaman yayınlanmaya başlayacağı henüz açıklanmadı.

Çağlar Çorumlu Kimdir?

Çağlar Çorumlu 4 Aralık 1977 yılında dünyaya geldi. 42 yaşındaki başarılı aktör Yay burcu. Çağlar Çorumlu, 2012 yılında Gaye Çorumlu ile evlenmiştir.

2000 yılında Anadolu Üniversitesi ‘Turizm ve Otel İşletmeciliği’ bölümünden mezun oldu. Eskişehir’de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin ‘tiyatro kulübü’ne katıldı. Kendisindeki oyunculuk yeteneğini ilk olarak, bu tiyatro kulübünün yönetmeni olan Tolga Evren’in desteği ile fark etti.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, tiyatro eğitimi almak ve tiyatro hayatına profesyonel olarak devam etmek için 2000 yılında İstanbul’a yerleşti. Bir yıl ‘MSM ACTOR STUDIO‘da tiyatro eğitimi aldı ve 2001 yılında mezun oldu.

7 Numara İle Tanındı

Profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro olan Kabare Taksim’e katıldı. Ardından, Kabare Taksim ekibinin yaptığı bir dizi olan 7 Numara dizisinde ‘Yusuf Güdük’ karakterini canlandırdı.

2007 yılında İstanbul Efendisi adlı oyun ile İstanbul Şehir Tiyatroları’na katıldı. 2013 yılında, altı yıl oyuncu olarak çalıştığı bu kurumdan istifa etti. Yine 2013 yılında kendi tiyatrosu TiyatrOPS’u kurdu. Yazar Koffi Kwahulé’nin ‘Big Shoot’ adlı oyunu TiyatrOPS tarafından 18 Ocak 2014 tarihinde sahneye konmuştur.

Çağlar Çorumlu, Çağan Irmak’ın 2010 yılı yapımı ‘Prensesin Uykusu’ adlı filmindeki ‘Aziz’ karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve övgüye layık görülmüştür.

Ayrıca 2012 yılında 16. Yapı Kredi Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde, ‘Şark Dişçisi’ adlı oyunda Taparnigos rolü ile ‘Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü.