Güldür Güldür Sosyal Medya’nın Gündemine Oturdu! Güldür Güldür’de Taciz Skeci Olay Oldu!


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 20:27
0

Show tv’de yayınlanan başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Güldür Güldür Show bu hafta yine skeçleri ile dikkati üstüne çekti. Ünlü oyuncuların çektiği skeçler her hafta ekranlara geliyor.

Show tv’nin beğeniyle izlenen yapımları arasına giren Güldür Güldür show ülkedeki sorunlara problemlere kanayan yaralara parmak basıyor.   Beğeni ile izlenen oyuncuların oynadığı skeçlerin çok konuşulduğu Güldür Güldür Show da bu hafta taciz konusunu gündem oldu.

Son zamanlarda ülkemizde özellikle kadına  şiddet ve taciz oranlarındaki artışları ve bu saldırıların mahkemede adeta cezasız kalmasını  durumuna dikkat çekmek için skeç  hazırladılar. Skecin ekip üyeleri tarafından skeçin içerisindeki şarkı ile göndermede bulundu.

Kadına taciz olaylarına dikkat çekmek için Güldür Güldür’ün hazırladığı skeci izlemek için tıklayınız..

Güldür Güldür Yeni Oyuncuları Kimler?

Güldür Güldür bir komedi-tiyatro programı olan insanlar alemi’nin devamı niteliğinde hazırlanılan ve sunulan Bkm yapımı güldür güldür yeni oyuncuları kimdir? Güldür Güldür oyuncuları 2019 kimler sorusununun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

2017-2018 yeni sezon kadrosuna bildiğimiz gibi, Tuğçe Karabayır, Ünal Yeter, Ecem Erkek dahil olmuştu. (eşofmanlı) Şevket Mircan karakterine hayat veren Çağlar Çorumlu, Nezaket – Özge borak, Dilek – Ayşegül Akdemir, Aysel – Derya Karadaş ve Hamza – Kıvanç baran arslan programa veda etmişti. 2018-2019 güldür güldür show  yeni sezon kadrosu ise şimdilik berkay tulumbacı, evrim akın, aycan koptur, Emre Altuğ, Simge Günsan, Açelya Topaloğlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi oyuncularla güçlendirilmişti.