Güldür Güldür Show’un Yayın Günü Değişti! Güldür Güldür Show Yeni Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 5 Şubat 2020 : 22:12
0

Show tv ekranlarının beğenilen komedi programı Güldür Güldür Show’da büyük değişiklik…

Ünlü komedyenlerin rol aldığı skeçlerin ekrana geldiği Güldür Güldür Show programının yayın günü değiştirildi.

Ali Sunal’ın sunuculuğunu üstlendiği; Çağlar Çorumlu, Ecem Erkek, Onur Buldu, Evrim Akın gibi isimlerin rol aldığı komedi programı Güldür Güldür bundan böyle Perşembe akşamları yeni bölümleri ile ekranlarda olacak.

Uzun bir süredir Show tv ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları izleyici ile buluşan Güldür Güldür Show programında bu değişikliğin neden yapıldığı merak konusu oldu.

İşte Yeni Bölüm Tarihi

Güldür Güldür Show yeni yayın günündeki 224. bölümüyle 6 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Güldür Güldür Show Oyuncu Kadrosu

Show tv ekranlarının beğenilen programınde yer alan komedi oyuncuları arasında; Çağlar Çorumlu, İrem Kahyaoğlu, Aylin Kontante, Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin ve Ünal Yeter gibi isimler yer alıyor.

Çağlar Çorumlu Kimdir?

Çağlar Çorumlu 4 Aralık 1977 yılında dünyaya geldi. 42 yaşındaki başarılı aktör Yay burcu. Çağlar Çorumlu, 2012 yılında Gaye Çorumlu ile evlenmiştir.

2000 yılında Anadolu Üniversitesi ‘Turizm ve Otel İşletmeciliği’ bölümünden mezun oldu. Eskişehir’de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin ‘tiyatro kulübü’ne katıldı.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, tiyatro eğitimi almak ve tiyatro hayatına profesyonel olarak devam etmek için 2000 yılında İstanbul’a yerleşti.

7 Numara İle Tanındı

Profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro olan Kabare Taksim’e katıldı. Ardından, Kabare Taksim ekibinin yaptığı bir dizi olan 7 Numara dizisinde ‘Yusuf Güdük’ karakterini canlandırdı.

Çağlar Çorumlu, Çağan Irmak’ın 2010 yılı yapımı ‘Prensesin Uykusu’ adlı filmindeki ‘Aziz’ karakteri ile dikkatleri üzerine çekti ve geniş kitlelerce tanındı.

Ayrıca 2012 yılında 16. Yapı Kredi Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde, ‘Şark Dişçisi’ adlı oyunda Taparnigos rolü ile ‘Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü.