Gelinim Mutfakta 12 Haziran Salı Kim Kazandı? Günün Birincisi!

Kanal D ekanlarında Fatih Ürek’in sunumu ile ekranlara gelen Gelinim Mutfakta heyecan dolu bir hafta ile evlerimize konuk oluyor. 12 Haziran hangi gelin ve kaynana günü birinci olarak tamamlayacak?

11 Haziran Pazartesi günü birinci 13 puanla Başak olurken yeni yarışmacı Bilge ve Münevver Kurt ilk günden dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Günün sonuncu bitiren ise geçtiğimiz hafta yarışmaya yeni katılan Özlem oldu. Özlem 9 puanla sonuncu olurken yeni gelin ile Hatice 12’şer puan aldılar.

Yeni Gelin Bilge, Hatice ile aynı puanı alarak daha ilk günden zorlu bir yarışmacı olduğunu belli etti. Haftanın 2.günü de oldukça hararetli tartışmalar ekranla gelecek. Başak ile Hatice arasındaki gerilimli tartışmalar yeni haftaya damga vuracak gibi. Hatice’nin egolu tavırları ve Başak’ın bu tavırlara karşı verdiği cevaplar günün gerilimli dakikaları oluyor.

Diğer taraftan Hatice’nin kayınvalidesi Hüsniye hanım ise “zaten bu hafta gidecem” derken acıtasyon mu yaptı yoksa gerçekten yarışmadan sıkıldı mı? Hatice’nin ve Hüzniye Hanıma yönelik sosyal medyada yapılan bazı eleştiriler şu şekilde;

“Her ne konumda olursa olsun bir insan bir yerde fazla kaldığı zaman sultan benim saltanatı sürerim EGO’su başlıo hepsi gitsin”

“Kayinvalidelerden jüri olursa haksizlikda oluyor cunki anlasiyolar gelinleriyle basak el kol hareketleriyle diger gelinlerse yemeklerdeki sebzelerin sekilleriyle felan şuana kadar en kurnaz üç gelin ve kayınvalide var yeni gelen bilge gider bunlarla aşık atamazzz yarışmada kalmak için kurnaz ve akıllı olmak lazım”

12 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Kim Kazandı?

Özlem 17, Hatice 27, Bilge 22 ve son olarak Başak 21 puan aldılar. Günün birincisi 27 puan ile Hatice olurken günü sonuncu olarak bitiren yarışmacı ise 17 puan ile Özlem oldu. 12 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Kim Sonuncu Özlem.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 12 Haziran Salı Kim Kazandı? Günün Birincisi! (1 Yorum)