Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma Kim Kazandı Kim elendi?


Güncelleme: 12 Ekim 2018 : 16:33
6

Gelinim Mutfakta zorlu bir haftayı geride bıraktı. Haftanın finali 12 ekim Cuma günü kim kazandı? Kim elendi? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında.

8-12 Ekim haftası ilginç anlara şahitlik ettik. Hafta’nın en büyük sürprizlerinden birisi Hakan Akkaya’nın yarışmaya konuk olarak gelmesi ve yarışmacılara puanlar vermesi idi. Tabi Hakan Bey’de bazı potlar kırdı. Örneğin yarışmayı izlediğini söyledi ama Ezgi’nin kolundaki bilezikleri yarışmadan kazandığını duyunca şaşırdı.

Yarışmayı izliyor ama yarışmadan altın bilezik kazanıldığını bilmiyor. Bu da ilginç tabi. Neyse çokta şaşırmadık. Başka neler yaşandı. Yine Hakan’ın verdiği puanlar Başak’ta sayıldı ama Ezgi’de sayılmadı. Ezgi’nin puanı Hakan’dan aldığı puanla 15 olması gerekiyordu ama Başak 14 puanla günün birincisi oldu. Bu da kafaları karıştıran bir diğer gelişme oldu.

Başak ve kayınvalidesine tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Sosyal medyadan Başak’ın gitmesi gerektiği ile ilgili birçok yorum yapılıyor. Bir diğer olay ise Fatih Bey’in elindeki kağıdı Hanife hanıma göstermesi olarak algılandı. Bunu gören yarışmanın fanları hemen tepkilerini gösterdiler. Sanki yarışma Başak ve Hanife hanım üzerine kurulmuş ve onların kazanması isteniyor gibi bir algı oluştu.

Hanife’nin  Başak’ın tabağını her defasında bulması da dikkatlerden kaçmadı. Hatta Başak’ın tabağındaki havuçlar pişmemiş diyor ve sonrasında 5 puan veriyor. Bu da haftaya damga vuran ilginç detaylardan.

12 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Kazandı, Kim elendi?

Peki bu hafta gelinler kaç puan aldı. 8 ekim pazartesi günü Ezgi 17, Başak 11, Yasemin 10 ve Emel 8 puan aldılar. 9 Ekim Salı günü ise Ezgi 8, Başak 11, Yasemin 12 ve Emel 17 puan aldı. 10 Ekim Çarşamba günü Ezgi 10, Başak 14, Yasemin 10, Emel 10 puan aldılar. 11 Ekim Perşembe günü Ezgi 13, Başak 12, Yasemin 11 ve Emel 6 puan aldı.

 

Haftanın finali 12 ekim cumaya gelindiğinde ise toplam puanlar şu şekilde gerçekleşti; Ezgi 48, Başak 48, Yasemin 43 ve Emel 41 puan aldılar. Şuanki puanlara göre Emel elenmiş görünüyor ancak 12 ekim cuma günkü puanlar her şeyi değiştirebilir. Peki kim elenecek? Fragmanda Fatih Ürek, “puanlar çok yakın olduğu için” diye bir cümle kurdu. Fakat yinede elenen biri olucak. Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Başak oldu. Onu takip eden 9 puanla Ezgi aldı. Gelinim mutfakta 12 ekim en yüksek puanı alan 15 puanla Emel olarak günün altınını almayı hak etti.

[kirmizitext]15 Ekim Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Gelin Kim? Çeyrek Altını Kim Aldı? Günün Birincisi Hangi Gelin Oldu[/kirmizitext]

Bu hafta ilk önce puanlar yakın olduğu için haftanın en yüksek puanını alan gelini 57 puanlaEzgi oldu.Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma 5 altın bileziği Ezgi kazandı. Puanlar yakın olduğu için hiç beklemediklerini dile getiren Ezgi şaşkınlığını dile getirdi. Reyhan Hanımda şoka girdiğini söyledi. Geriye kalan üç gelinin birbirine puanların yakın olduğu gerekçesiyle hafyanın en düşük puanını alarak Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma elenen yarışmacı 53 puanla Yasemin oldu. Emel ve Başak 56 puan alarak arada kalan isimler oldu. Yasemin aslında kalabilirdim ama haksızlık yaptılar dedi.Evet herkes gidecek ama benimki çok erken oldu dedi.

Gelin Yasemin ve Kayınvalide Öznur Hanım Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma elendi? Yarışmacılar elenen ikiliyi çok sevdiklerini canlı kanlı birileri olduğunu söylediler. Reyhan Hanım çok sevdiğini söyleyip bu gidişin ardından gözyaşlarını tutamadı.

6 YORUMLAR

  1. Ya off yaseminin elenmesi çok kötü oldu..ya kendimi çok kötü hissediyorum. Yasemin bunu hakketmedi hayırrrrrr olamaz. Emelin ve başağın gitmesi lazımdı ya. Of

  2. İnşAllah Başak gider ? gitmez gerçi ama gitmesini çok çok çok istiyorum ?????? kadar istiyorum ? Ama gitmeyecek yine ?? Admin öyle deme inşAllah bi mucize olırda bu başak gider? Ezgi ve Reyhan inşAllah hep birinci olurlar yürü be Ezgi kim tutar seni ??

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz