Gel Hemşerim Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Gel Hemşerim Hangi Kanalda? Gel Hemşerim Sunucusu Kim?


Güncelleme: 6 Ağustos 2019 : 09:50
0

Televizyon ekranlarında yayınlanan yarışma programları arasında yerini almaya hazırlanan Gel Hemşerim ne zaman başlayacak?

Güldür Güldür Show ile geniş kitlelerce tanınan ünlü komedi oyuncusu Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla ekranlara gelecek olan Gel Hemşerim yarışması hangi kanalda yayınlanacak?

Hemşehrilerin büyük ödül için yarışacağı Gel Hemşerim yarışma programı Rüştü Onur Atilla’nın eğlenceli sunumuyla Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayın günü ve saati henüz açıklanmayan Gel Hemşerim programının tanıtımları Show tv’de izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Gel Hemşerim Yarışmasının Formatı Ne?

İsabet, aksiyon, oyun, büyük ödül ve hemşeriler bu yarışmada!

Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurlarını, doğdukları toprakların en sevilenlerini, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor ve onlarla hem milli hem de tatlı dilli bir takım kuruyor. Gizli kahramanlar tam bir takım oyunu sergileyecekler ve memleketin her köşesinden gelen hemşerilerine para kazandırmak için sunucuyla birlikte taş üstünde taş bırakmayacaklar!

Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla “Gel Hemşerim” çok yakında Show TV’de!

Rüştü Onur Atilla Kimdir?

Rüştü Onur Atilla, 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 33 yaşındaki ünlü komedyen Boğa burcu. Rüştü Onur Atilla, 18 Eylül 2014 tarihinde Sinem Ayyıldız ile evlendi.

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Tiyatro ile bu yıllarda tanıştı. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Tiyatro Kılçık, Tiyatro Kedi, Tiyatro Bahane, Tiyatro Pera’da çalıştı. 2006 yılından itibaren Tiyatro Kılçık ve Tiyatro Bahane’de oyunculuk, yazarlık ve eğitmenlik yaptı.

TRT Çocuk’ta “Kasaba”da seslendirme, “Karagöz” adlı programda hem yazarlık hem de seslendirme yaptı. Tarlabaşı Toplum Merkezi’nde ve devlet okullarında “Yaratıcı Drama eğitmenliğini hala sürdürüyor.

Show tv ekranlaında yayınlanan “Güldür Güldür” adlı komedi programında oyunculuk yapmaya devam etmektedir.

Rol Aldığı Yapımlar

Eyyvah Eyvah 3 (Sinema)
Yola Çıkmak (Sinema)
Kavak Yelleri
Kahve Bahane
Şen Yuva
Huzurum Kalmadı
Güldür Güldür
Dedemin Fişi