Gel Dese Aşk Hangi Kanalda? Gel Dese Aşk Dizisinin Konusu Ne? Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 28 Ocak 2020 : 09:47
0

Önümüzdeki aylarda televizyon ekranlarında yerini almaya hazırlanan Gel Dese Aşk dizisinin detayları netleşmeye başladı.

Baş rollerinde Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in yer aldığı Gel Dese Aşk dizisinin ilk okuma provası geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.

Gel Dese Aşk’ın oyuncuları okuma provası için bir araya geldi. Provalarda keyifli dakikalar geçiren oyuncular, bu anları unutulmaz kılmak için bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Gel Dese Aşk Hangi Kanalda?

İddialı dizileri ile sezona damga vurmaya devam eden Atv’den çok konuşulacak bir proje daha geliyor!

Geniş oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosuyla dikkat çeken Gel Dese Aşk dizisi atv ekranlarında dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Gel Dese Aşk dizisinin yayın günü ve yayın tarihi henüz belirlenmedi.

Gel Dese Aşk Oyuncu Kadrosu

Şimdiden merakla beklenmeye başlanan Gel Dese Aşk dizisi, konusu kadar iddialı oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak.

Baş rollerinde Şebnem Bozoklu, Erkan Petekkaya, Öykü Gürman ve İlayda Çevik’in rol aldığı dizide Ertan Saban, Altan Gördüm, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci gibi isimler yer alıyor.

Gel Dese Aşk Dizisi Kim Kimdir?

İşte pek çok ünlü ismin bir araya geldiği Gel Dese Aşk dizisinin kadrosunda yer alan oyuncular ve canlandıracakları karakterler:

Erkan Petekkaya (Murat)
Şebnem Bozoklu (Yasemin)
Aslıhan Malbora (Derin)
Altan Gördüm (Sadri Bey)
Ertan Sabancı (Barlas)
Öykü Gürman (Sitare)
İlayda Çevik (Bahar)

Gel Dese Aşk Dizisinin Konusu Ne?

Okuma provaları keyifle gerçekleştirilen Gel Dese Aşk dizisi, görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor.

Dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Gel Dese Aşk Dizisi Künye

Bir Osman Sınav projesi olarak Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Gel Dese Aşk dizisinin yapımcılığını Sinegraf üstlenmekte.

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul ve Aslı Kahraman’ın oturduğu Gel Dese Aşk dizisi kısa bir süre sonra ekranlarda olmaya hazırlanıyor.