Gel Dese Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı! Gel Dese Aşk İlk Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 27 Şubat 2020 : 14:50
0

Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Gel Dese Aşk dizisinin yayın günü ve yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Şebnem Bozoklu, Erkan Petekkaya, Ertan Saban ve Öykü Gürman gibi isimlerin yer aldığı yeni atv dizisi Gel Dese Aşk’ın ilk bölüm tarihi açıklandı.

Bir Osman Sınav projesi olarak hayata geçirilen Gel Dese Aşk dizisinin ilk bölüm 8 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu

Görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alan Gel Dese Aşk, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Gel Dese Aşk Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Şebnem Bozoklu, Erkan Petekkaya, Öykü Gürman ve İlayda Çevik’in rol aldığı dizide Ertan Saban, Altan Gördüm, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci gibi isimler yer alıyor.

Gel Dese Aşk Dizisi Kim Kimdir?

İşte pek çok ünlü ismin bir araya geldiği Gel Dese Aşk dizisinin kadrosunda yer alan oyuncular ve canlandıracakları karakterler:

Erkan Petekkaya (Murat)

Şebnem Bozoklu (Yasemin)

Aslıhan Malbora (Derin)

Altan Gördüm (Sadri Bey)

Ertan Sabancı (Barlas)

Öykü Gürman (Sitare)

İlayda Çevik (Bahar)

Gel Dese Aşk Dizisi Künye

Bir Osman Sınav projesi olarak Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Gel Dese Aşk dizisinin yapımcılığını Sinegraf üstlenmekte.

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul ve Aslı Kahraman’ın oturduğu Gel Dese Aşk dizisinin senaryosu ise Rahşan Çiğdem İnan’a emanet.

Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora 1 Mart 1995 yılında Afyon’da dünyaya geldi. 1.63 metre boyunda, 52 kilo olan Aslıhan Malbora Balık burcudur. 24 yaşındaki genç oyuncu eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği Bölümü’nde devam etmektedir.

Akademi 35.5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi de alan Aslıhan Malbora, ilk oyunculuk deneyimini Atv ekranlarında yayınlanan Seven Ne Yapmaz dizisi ile yaşamıştır.

Rol Aldığı Diziler Neler?

2018 – Ağlama Anne (Zeynep) (TV Dizisi)
2018 – Kalbimin Sultanı (Saliha Sultan) (TV Dizisi)
2017 – Seven Ne Yapmaz (Zeynep) (TV Dizisi)