Gel Dese Aşk Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Gel Dese Aşk Dizisi Kim Kimdir?


Güncelleme: 13 Şubat 2020 : 16:48
0

Kısa bir süre sonra izleyici ile buluşmaya hazırlanan Gel Dese Aşk dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı.

Başrollerinde Şebnem Bozoklu, Erkan Petekkaya ve İlayda Çevik gibi isimlerin rol aldığı Gel Dese Aşk dizisi atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Osman Sınav’ın 10 Yıllık Hikayesi

Usta yönetmen Osman Sınav’ın 10 yıl önce yazdığı hikayeden yola çıkılarak hayata geçirilen Gel Dese Aşk dizisi ilginç senaryosu ve zengin oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Gel Dese Aşk Dizisinin Konusu Ne?

Dizi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Gel Dese Aşk dizisi, görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alıyor. Çünkü kimse sınanmadığı Aşk’ın masumu değildir.

Gel Dese Aşk Oyuncuları

Baş rollerinde Şebnem Bozoklu, Erkan Petekkaya, Öykü Gürman ve İlayda Çevik’in rol aldığı dizide Ertan Saban, Altan Gördüm, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci gibi isimler yer alıyor.

Gel Dese Aşk Dizisi Kim Kimdir?

İşte pek çok ünlü ismin bir araya geldiği Gel Dese Aşk dizisinin kadrosunda yer alan oyuncular ve canlandıracakları karakterler:

Erkan Petekkaya (Murat)

Şebnem Bozoklu (Yasemin)

Aslıhan Malbora (Derin)

Altan Gördüm (Sadri Bey)

Ertan Sabancı (Barlas)

Öykü Gürman (Sitare)

İlayda Çevik (Bahar)

Gel Dese Aşk Dizisi Künye

Bir Osman Sınav projesi olarak Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Gel Dese Aşk dizisinin yapımcılığını Sinegraf üstlenmekte.

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul ve Aslı Kahraman’ın oturduğu Gel Dese Aşk dizisinin senaryosu ise Rahşan Çiğdem İnan’a emanet.

İlayda Çevik Kimdir?

Genç oyuncu İlayda Çevik 22 Aralık 1994 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldi. 26 yaşındaki oyuncu Yay burcu.

Burhaniye Belediye Tiyatrosu’nda oyuncuk yapan İlayda, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden daha sonrada Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden eğitim almıştır.

Karagül, Kızım İçin, Bir Cenaze, Niyazi Bey ve İsimsizler dizi ve filmlerinde rol alan İlayda Çevik, son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde ‘Berrak’ karakterine hayat vermiştir.