FOX’tan Yeni Dizi : Mucize Doktor


Güncelleme: 18 Mayıs 2019 : 22:31
0
Mucize Doktor

FOX ekranlarında yepyeni bir dizi hazırlığı başlarken, ABD’de 2. sezonunu geride bırakan The Good Doctor’ın yerli uyarlaması Mucize Doktor adıyla ekrana gelecek.

Mucize Doktor Hakkında Bilgiler!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstleneceği, yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan’ın yer alacağı yapımın senaryosunu daha önce ‘Ezel’, ‘Suskunlar’, ’20 Dakika’, ‘Maral’, ‘İkimizin Yerine’, ‘Cingöz Recai’ gibi yapımları kaleme alan Pınar Bulut yazacak. Öte yandan dizinin merkezindeki doktor karakteri için de oyuncu arayışları sürüyor. Karakterler belli oldukça sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz, beklemede kalın.

Yusuf Pirhasan’ın Yönettiği Diziler!

Sevilen yönetmenin bu güne kadar yönettiği diziler Kalp Atışı, Baba Candır ve Seviyor Sevmiyor olmuştur. Film olarak ise Kurtuluş Son Durak’ı yönetmiştir.

MF Yapım Dizileri!

Özellikle uyarlama dizileriyle dikkat çeken yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği diziler Bir Aşk Hikayesi, Zeytin Tepesi, Günahkar, İlişki Durumu Karışık, Baba Candır, İlişki Durumu Evli, Seviyor Sevmiyor, Gülümse Yeter, Anne, Kalp Atışı, Seven Ne Yapmaz, Tehlikeli Karım, Bir Litre Gözyaşı, Kadın ve Bir Umut Yeter olmuştur.

Mucize Doktor Ne Zaman Başlayacak?
Yeni dizinin sezon başlangıcında Eylül ayında ekranda olacağı ilk gelen bilgiler arasında yer alıyor.