Fox TV dizisinden final kararı! Bir Aile Hikayesi Bitiyor! Bir Aile Hikayesi Final Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 3 Ekim 2019 : 10:38
0

Fox tv ekranlarında Cumartesi akşamları izleyici ile buluşan Bir Aile Hikayesi dizisinden kötü haber!

Yeni yayın sezonunun başlamasıyla birlikte reyting listelerinde geride kalan dizilerin akıbetleri belli olmaya başladı.

Başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu ve İrem Sak gibi isimlerin rol aldığı Bir Aile Hikayesi dizisinin final yapma kararı aldığı iddia edildi. Dizi, geçen cumartesi yayınlanan 15. bölümüyle reyting sıralamasında totalde 4. olmuştu.

Reyting yarışında bekleneni veremeyen Bir Aile Hikayesi’nin 20. Bölümü ile final yaparak ekran macerasına son vermesi bekleniyor.

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden This Is Us uyarlaması olarak Fox tv ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan Bir Aile Hikayesi dizisi bir türlü beklenen yükselişi gösterememişti.

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı 15. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 20. Bölümünde final yapacağı iddia edildi.

Geniş oyuncu kadrosu ve duygusal senaryosu ile öne çıkan Bir Aile Hikayesi dizisinin başrollerinde Birkan Sokullu, Songül Öden, Celil Nalçakan, Alper Saldıran, İrem Sak ve Olgun Toker yer alıyor. Bir Aile Hikayesi’nin ikinci sezonunda diziye ünlü aktör Serkan Keskin doktor Ufuk Damar rolü ile dahil olmuştu.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

Reyhan musiki gecesinde sahneye çıkacağı için çok heyecanlıdır. Ancak Cem Reyhan’ın o gece birlikte şarkı söyleyeceği kişiden rahatsız olur. Engin Reyhan’ın eski okul arkadaşıdır. Reyhan’ın Engin’le ilgili Cem’den gizlediği bir bilgi aralarının açılmasına sebep olur.

Öte yandan Berk’in Nil’e verdiği bir hediye başlarına iş açar. Ufuk, Nil’e sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamaktadır. Beste ve Berk’i de davet eder. Beste engel olmaya çalışsa da Berk o partiye gidip Nil’e geçmişlerini hatırlatmak ister. Ancak partide alacağı bir haberle sarsılır.

Erdem’in Beste’nin olduğu kampa habersizce gelişi ortalığı karıştırır. Erdem ile Tayfun kavga eder, Beste’nin kamp macerası tatsız biter. Mahur babasını mutlu etmek için büyük bir adım atar ve Müjde’ye danışmadan tekne satın alır. Bu durum Müjde ile arasını açar. Mahur durumu toparlamak için geri adım atmak istediğinde hiç umulmadık bir durumla karşı karşıya kalır.