Final Yapan Söz Dizisinden Hayranlarına Müjde! Söz Dizisi Nasıl Geri Dönecek?


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 14:00
0

Geçtiğimiz Pazartesi günü yayınlanan son bölümü ile ekranlara veda eden Söz dizisi geri dönüyor!

Üç sezondur Pazartesi akşamları Star tv’de izleyici ile buluşan söz dizisi 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 84. Bölümüyle final yapmıştı. Pazartesi gününün iddialı yapımları arasında yerini alan ve üç sezondur aralıksız yayınlanmaya devam eden Söz dizisinin final yapması ekibi durdurmadı.

Söz dizisi hayranlarına dizinin yapım ekibinden müjde gibi bir haber geldi. Söz dizisinin sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada dizinin belgesel tadında bir bölümünün yayınlanacağının sinyali verildi.

Söz Belgeseli Geliyor!

Sosyal medya üzerinden yayınlanan görüntülerde ‘Hikayemiz bitti ama size anlatacaklarımız var. Çok özel görüntülerle Söz belgeseli. Çok Yakında!’ ifadelerine yer verildi.

Söz Belgeseli Ne Zaman Yayınlanacak?

Söz dizisinin çok özel perde arkası görüntülerinden oluşması beklenen belgeselin ne zaman yayınlanacağına dair ise bir açıklama henüz yapılmadı.

Final yaparak ekranlara veda eden Söz dizisinin yayınlanacak belgeselinde dizi oyuncuları ile röportajlar, tehlikeli sahnelerin perde arkası gibi görüntülere yer verilmesi bekleniyor.

İnternet Dizisi Olarak Devam Edeceği Söyleniyordu

Uzun süredir final yapacağı iddiaları kulislerde konuşulan Söz dizisinin internet dizisi olarak yayın hayatına devam edeceği de iddia edilmiş ancak bu iddia yapım şirketi tarafından doğrulanmamıştı. Yapım şirketi söylentilere son vermek amacıyla yayınladığı açıklamada Söz dizisinin final yapacağını resmi olarak doğrulamış oldu.

Söz Dizisi Oyuncuları

Söz dizisinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Görkem Sevindik, Murat Serezli, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Eren Vurdem, Ece Çişmioğlu, İlayda Ildır, Aytaç Şaşmaz gibi isimler yer alıyor.

TIMS&B Production yapımı olan Söz dizisinin yapımcılıklarının Burak Sağyaşar ve Timur Savcı birlikte üstleniyor.

Senaryo yazarlığını Ethem Özışık‘ın yaptığı Söz dizisinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturmakta.