Ferhat İle Şirin Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Ferhat ile Şirin 1. Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 15 Kasım 2019 : 16:53
0

Fox tv’nin yeni sezonda önemli projeleri arasında yer alan Ferhat ile Şirin dizisi için geri sayım başladı!

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın rol aldığı Ferhat ile Şirin dizisinin yayın tarihi ve yayın günü açıklandı.

O3 Medya ile Artistanbul Medya prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Ferhat ile Şirin dizisi Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ferhat ile Şirin dizisinin ilk bölümü 22 Kasım Cuma günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Ferhat İle Şirin Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, ve Leyla Tanlar’ın rol alacağı dizide; Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş, Alican Barlas, Nihan Gür ve Işıl Yücesoy gibi isimler yer alıyor.

Ferhat İle Şirin Dizisi Künye

O3 Meyda ve Artistanbul prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Ferhat ile Şirin dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturmakta. Dizinin senaryosunu ise Savaş Korkmak kaleme almakta.

Ferhat İle Şirin Dizisinin Konusu Ne?

Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattıracak.

Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere)… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.

Ferhat ile Şirin’in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı Banu’nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü, Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.

Leyla Tanlar Kimdir?

Leyla Tanlar, 13 Aralık 1997’de İstanbul’da dünyaya geldi. 22 yaşındaki genç oyuncu Şişli Terakki Lisesi mezunu. Leyla Tanlar 1.60 metre boyunda, 48 kilo ve Yay burcudur.

Leyla Tanlar, küçük yaşlardan itibaren tiyatro oyunlarında yer almıştır. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Star tv ekranlarında 2014 yılında yayınlanan Paramparça dizisindeki Cansu rolü ile geniş kitlelerce tanındı.

Daha sonra atv ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisinde Deniz karakterine hayat verdi.

Şimdilerde ise Fox tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.