Ferhat İle Şirin Dizisinden İlk Fotoğraflar Yayınlandı! Ferhat İle Şirin Dizisi Hangi Kanalda?


Güncelleme: 25 Ekim 2019 : 22:33
0

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Ferhat ile Şirin dizisinin setinden ilk görüntüler geldi.

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisi kısa bir süre sonra izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bir süre önce çekimlerine başlayan dizisinin setinden fotoğraflar basınla paylaşıldı.

Ferhat İle Şirin Dizisi Hangi Kanalda?

Yeni yayın sezonunun dikkat çeken projeleri arasında gösterilen Ferhat ile Şirin Dizisi çok yakında Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Ferhat ile Şirin Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ferhat ile Şirin dizisinin yayın günü ve yayın tarihi ise henüz belli değil.

Ferhat İle Şirin Dizisinin Konusu Ne?

Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattıracak.

Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere)… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.

Ferhat ile Şirin’in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı Banu’nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü, Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.

Ferhat İle Şirin Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, ve Leyla Tanlar’ın rol alacağı dizide; Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş ve Işıl Yücesoy gibi isimler yer alıyor.

Ferhat İle Şirin Dizisi Künye

O3 Meyda ve Artistanbul prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Ferhat ile Şirin dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturmakta. Dizinin senaryosunu ise Savaş Korkmak kaleme almakta.

Tolga Sarıtaş Kimdir?

Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 günü İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burcu. Tolga Sarıtaş, 1.77 metre boyunda, 75 kilo.

Babası tekstilci annesi ev hanımıdır. Berfin ve Gencay isimlerinde iki kardeşi olan Tolga Sarıtaş aslen Sivaslıdır.

Lise eğitimini Halil Akkant Lisesinde tamamlayan Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda çeşitli tiyatro oyunlarında yer aldı. Halen Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünde okumakta olan Tolga Sarıtaş bir dönem Omega adlı bir müzik grubunda baterist ve gitarist olarak sahneye çıkmıştır.

2009 yılında yardımcı oyuncu olarak Bahtı Kara adlı sinema filmi ile beyazperdede izleyici karşısına çıkan Sarıtaş, oyunculuk kariyerinin en önemli basamak taşlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırarak büyük beğeni toplamış ve tüm Türkiye’de tanınmıştır.

2015 yılının iddialı dizilerinden Güneşin Kızları’nda başrol oyuncusu olarak yer alan Tolga Sarıtaş, son olarak Star TV’de yayınlanan Söz adlı dizide Üsteğmen Yavuz karakterine hayat verdi.