Ferhat ile Şirin Dizisinde Flaş Ayrılık! Hangi Başrol Oyuncusu Diziye Veda Etti?


Güncelleme: 20 Aralık 2019 : 11:00
0

Fox tv ekranlarının iddialı dizilerinden Ferhat ile Şirin’den şok eden bir ayrılık haberi geldi.

Başrollerinde Cansu Dere, Leyla Tanlar ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Cuma akşamları Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan Ferhat ile Şirin dizisine hangi ünlü oyuncu veda etti.

İşte Diziden Ayrılan O İsim!

Ferhat ile Şirin dizisinde Hayriye karakterine hayat veren usta oyuncu Işıl Yücesoy diziye veda ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir mesajla duyurdu.

Usta oyuncu Işıl Yücesoy ayrılığı, Instagram sayfasında yayınladığı şu mesajla duyurdu:

“Hayriye’nin torunlarının hayatına yeteri kadar katkısı olamayacağını anladığım için 5. bölüm itibarıyla hayatlarından gönül rızam ile çekilme kararı almış bulunmaktayım. Bu konuda bana anlayış gösteren yapımcılarımız O3 Medya ve Artistanbul Medya’ya teşekkür eder, Ferhat ile Şirin projesine emek veren tüm ekibe sevgi ve başarı dileklerimi iletirim”

Ferhat ile Şirin Hayri Kimdir?

Işıl Yücesoy’un hayat verdiği Hayriye karakteri, Karalı ailesinin başındaki isimdir. Torunları Şirin ve Banu’yu, ailesini korumak için gözünü karartabilir. Banu yetişene kadar aileyi koruyan, kollayan o olmuştur. Banu’yu bugünkü Banu yapan onun dik duruşudur. Dediğim dedik, otoriter bir kadındır.

Ferhat İle Şirin Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, ve Leyla Tanlar’ın rol aldığı dizide; Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş, Alican Barlas, Nihan Gür ve Işıl Yücesoy gibi isimler rol alıyor.

Ferhat İle Şirin Dizisi Künye

O3 Meyda ve Artistanbul prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Ferhat ile Şirin dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturmakta. Dizinin senaryosunu ise Savaş Korkmak kaleme almakta.

Ferhat İle Şirin Dizisinin Konusu Ne?

Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattıracak.

Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere)… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.

Ferhat ile Şirin’in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı Banu’nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü, Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.

“Ferhat ile Şirin” dizisi yeni bölümleri ile her Cuma saat 20.00’de FOX tv’de izleyici ile buluşuyor.