Ferhat İle Şirin Dizisi Kim Kimdir? Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları


Güncelleme: 20 Kasım 2019 : 23:17
0

Fox tv’nin yeni sezondaki iddialı projesi Ferhat ile Şirin ekran macerasına başlıyor.

Başrollerinde Cansu Dere, Leyla Tanlar ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisinin ilk bölümü 22 Kasım Cuma günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden yorumlanacağı dizi ilginç karakterleri ile de dikkat çekiyor.

Ferhat ile Şirin Banu Karalı (Cansu Dere) Kimdir?

“Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Cansu Dere kendinden emin, otoriter ve güçlü bir kadın olan Banu Karalı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Banu Karalı, anne ve babasının ölümünden sonra erken yaşta ailesinin sorumluluğunu almış, Kapalıçarşı’da mücevher ve antika işi yapan, güçlü bir kadın. Erkeklerin dünyasında, bir kadın olarak, kendini ve otoritesini kabul ettirebilmiş bir isim.

Kardeşi Şirin ise hayattaki en değerli varlığı, bir nevi babasının emaneti. Herkesin çok iyi bildiği efsanevi bir aşk hikayesinden esinlenen “Ferhat ile Şirin”de izleyici için en büyük sürprizlerden biri de Banu karakteri olacak.

Ferhat ile Şirin Dizisi Şirin (Leyla Tanlar) Kimdir?

“Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Leyla Tanlar, rolünü ve projeye hazırlık sürecini anlattı.

Genç yıldız, karakterini ve role hazırlık sürecini ise şu sözlerle ifade etti:

”Şirin’in hikayesi benim için bir kendini bulma yolculuğu. Hayatta kendi isteklerini hep ertelemiş, mutluluğun peşinden koşma hevesini seneler önce kaybetmiş, şikayet etmeyi unutmuş bir kız Şirin. Ta ki hayatı hiç beklemediği bir anda altüst olana kadar. Şirin’in acılarına, pişmanlıklarına ve hayallerine dokunabilene kadar onu bütün kalbimle tanımaya çalıştım. Onun karmaşık içsel gelişim sürecini, motivasyonlarını ve bunların bıraktığı psikolojik izleri hissetmeye odaklandım.“

Ferhat ile Şirin Dizisi Ferhat ( Tolga Sarıtaş) Kimdir?

“Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Tolga Sarıtaş, yeni projesini ve rolüne nasıl hazırlandığını anlattı.

Başarılı oyuncu “Ferhat ile Şirin”de babası ile marangozluk yapan, hayat enerjisi yüksek, sorunlardan çok çözümlere odaklı özel bir genç adam olan Ferhat olarak izleyici karşısına çıkacak.

Sarıtaş, Ferhat’a hazırlık sürecini ise şöyle dile getiriyor: “Ferhat’ı tanımaya ve anlamaya çalıştım. Neleri sever, nelere üzülür gibi. Yönetmenimiz Mehmet Ada ile çok verimli okuma provaları yaptık. Marangozluk içinde gerçek marangoz bir abimle çalıştık. Ağaca, tahtaya dokunmak, ondan bir şeyler yaratmak ne demektir, ne hissettirir artık biliyorum. Çok özel bir duyguymuş. Aşkla yapılan yaratıcılığa dayalı bir meslek marangozluk.”