Ferhat İle Şirin Dizisi İddialı Geliyor! Ferhat İle Şirin Dizisi Konusu Ne? Ferhat İle Şirin Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 2 Ekim 2019 : 10:11
0

Uzun süredir hazırlıkları devam eden Ferhat ile Şirin dizisinin detayları belli olmaya başladı. 2020 yılında televizyon ekranlarına gelmeye hazırlanan Ferhat ile Şirin dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Yeni yayın sezonunun en iddialı dizileri arasında yerini alması beklenen Ferhat ile Şirin dizisi geniş oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Ferhat ile Şirin Dizisi Hangi Kanalda?

Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşması beklenen Ferhat ile Şirin dizisinin 2020 yılında yayınlanması bekleniyor.

Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sezonun iddialı yapımları arasında yerini alan Ferhat ile Şirin dizisinin başrollerince Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Emel Çölgeçen, Yıldıray Şahinler ve usta aktrist Işıl Yücesoy yer alıyor.

Söz dizisinin final yapmasının ardından ilk kez bir dizide yer alacak olan Tolga Sarıtaş ve son olarak internet dizisi Şahsiyet’te yer alan Cansu Dere’nin birlikte sergileyecekleri performans şimdiden merak konusu oldu.

Ferhat İle Şirin Dizisi Künye

O3 Medya tarafından hayata geçirilecek Ferhat ile Şirin dizisinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturacak.

Tolga Sarıtaş Kimdir?

Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 günü güzel bir günde İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burcu. Tolga Sarıtaş, 1.77 metre boyunda, 75 kilo.

Babası tekstilci annesi ev hanımıdır. Berfin ve Gencay isimlerinde iki kardeşi olan Tolga Sarıtaş aslen Sivaslıdır.

Lise eğitimini Halil Akkant Lisesinde tamamlayan Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda çeşitli tiyatro oyunlarında yer aldı. Halen Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünde okumakta olan Tolga Sarıtaş bir dönem Omega adlı bir müzik grubunda baterist ve gitarist olarak sahneye çıkmıştır.

2009 yılında yardımcı oyuncu olarak Bahtı Kara adlı sinema filmi ile beyazperdede izleyici karşısına çıkan Sarıtaş, oyunculuk kariyerinin en önemli basamak taşlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırarak büyük beğeni toplamış ve tüm Türkiye’de tanınmıştır.

2015 yılının iddialı dizilerinden Güneşin Kızları’nda başrol oyuncusu olarak yer alan Tolga Sarıtaş, son olarak Star TV’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Söz adlı dizide Üsteğmen Yavuz karakterine hayat verdi.