Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Öldü Mü?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 16:59
0

Oktay Kaynarca Diziden Ayrılıyor Mu?

ATV ekranların reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan sezon finalinde dizi izleyicisini şoka soktu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen oyuncusu sezon finalinde Hızır Çakırbeyli’nin feci şekilde tuzağa düşmesi dizi takipçilerini oldukça üzdü. Bu sahnenin ardından sosyal platformlarda en çok konuşulanlar arasına giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reyting oranları ile kanalı mest etti. Hızır ölecek mi?

Oktay Kaynarca diziden ayrılacak mı sorularını soran izleyici cevap için gelecek sezonu bekleyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır öldü mü? Oktay Kaynarca birkaç sezondur yayınlanan diziden ayrılacak mı? En son başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın diziye veda etmesi üzerine diziye yeni bir başrol oyuncusu daha veda mı edecek? İzleyicinin tepkisini çeken yeni bir ayrılık olacak mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sevilen karakteri Hızır Çakırbeyli’nin başına gelenler izleyenleri büyük üzüntüye boğdu. Hızır Çakırbeyli’nin kurtulma ihtimali var mı? Yoksa hepsi yeni sezon için reyting kaosu yaratmak için mi? Yayınlanacak sezon finalinde izleyeceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bir Ayrılık Mı Oluyor?

ATV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali  ile yine çok konuşuldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonunda neler olacak?

Hızır Çakırbeyli Diziden Ayrılacak Mı?

Zeki Sivri kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan’ı Çakırbeylilerin üzerine salar. Selcan’ın ilk işi Hızır’ı öldürmek olacaktır, hazırladığı kara listenin başına Hızır’ı yerleştirir. Çakırbeyliler ‘in yeni düşmanı hiç beklemedikleri bir anda öldürücü darbeyi vuruyor. Hızır bu pusudan kurulacak mı kurtulamayacak mı gelecek bölümde izleyeceğiz.