Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Yine Bir Ayrılık Şoku!


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 22:52
0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinde şok ayrılık yaşanıyor.  Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar  yapımcılığının  ATV iç yapımlarının üstlendiği  başrol oyuncularının Oktay Kaynarca,  Tarık Ünlüoğlu,  Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırım, Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal’ın  paylaştığı yapımın  son bölümünde dizinin sevilen karakterlerinden Sevcan Yaşar’ın canlandırdığı Esra karakteri senaryo gereği öldürülerek diziye veda etti.

Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  137 bölümü ile bu hafta ekranlara geldi. EDHO sevenlerinin yakından takip ettiği dizide bu hafta yaşananlar nefes kesti. Aksiyon, heyecan ve adrenalinin eksik olmadığı dizinin beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. son bölümü yine dizi severlere uygu dolu bir gece yaşattı. Dizinin 137.  Son bölümünde İlyas’ın karısı Esra  karakteri  diziye veda etti.

Atv ekranlarının başarılı oyunculardan oluşan kadrosu ile her bölümü büyük bir heyecanla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşandı! Sevilen dizinin kadrosunda Esra karakterini canlandıran Sevcan Yaşar, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Esra öldü!

Sevcan Yaşar tarafından canlandırılan Esra karakteri, geçtiğimiz aylarda diziye dönüş yapmış ve izleyiciler tarafından heyecanla karşılanmıştı. Dizinin hikayesinde yeni bir sayfa açan Esra, dün akşam ekrana gelen 137. bölümde ölerek; Hızır ve çevresini derin bir üzüntüye boğdu.

Güzel oyuncunun sezon sonuna kadar dizide kalacağı söyleniyordu. Sevcan Yaşar, canlandırdığı Esra karakteri ve vedası ile ilgili olarak sosyal medya hesabı Instagram üzerinden şu paylaşım yaparak sevenlerine veda etti.