Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hızır Şimdi Ne Yapacak?


Güncelleme: 22 Mayıs 2019 : 17:11
0

ATVekranların reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam yayınlanan son bölümünde dizi izleyicisini şoka soktu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Çakırbeylilerin arası devletle bozuldu.

Hızır’ın küplere binmesine sebep olan bu olayı iş birlikçisi ise Zeki’nin olduğu ortaya çıktı. Akif Hızır’ın elinde olması silahların örgütte olması Hızır’ın kendini aklamasını zorlaştıracak gibi gözüküyor. Bu bölümün ardından sosyal platformlarda en çok konuşulanlar arasına giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reyting oranları yayınlandığı gün ve saate oranla kanalı mest etti.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sevilen karakteri Hızır Çakırbeylilerin dün akşam izlenen bölümde bir hırsızlık şoku yaşandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Hızır’ın Silahları Örgütün Elinde!

ATV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine çok konuşuldu.  Hızır Çakırbeylilerin deposundaki silahların Zeki yardımı ile çalınıp örgüte satılması ile işler karıştı. Örgüte silah satmam diyen Hızır küplere binerken Zeki de amacına ulaştı ve Hızır ile devletin arasına girdi.  Bu sırada Alparslan ise aralarındaki haini aramakla meşgulken  İlyas ve Behzat silahları alanları aramaya koyuldu.  138. Bölümde yaşanan çatışma aksiyon dolu bir gece yaşattı yine izleyenlerine çatışmanın sonu ise beklenmedik şekilde sonuçlanacak gibi görünüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. yeni bölümünde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  Fragmanı  Yayınlandı Mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam Atv ekranlarında 138. Bölümü ile yayınladı. Dizi biter bitmez takipçileri dizinin 139. Bölümünün fragmanını merak ediyor. Dizinin 139. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizde bulabilirsiniz.