Erkenci Kuş Final Yapıyor! İşte Erkenci Kuş Dizisinin Final Tarihi!


Güncelleme: 18 Temmuz 2019 : 14:52
0

Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan Erkenci Kuş dizisinden kötü haber geldi!

Başrollerinden Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’un ekran macerası sona eriyor!

Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Faruk Turgut’un yaptığı açıklama şok etkisi yarattı!

Turgut, Erkenci Kuş dizisinin yayınlanacak 51. Bölümü ile final yapacağını duyurdu.

Erkenci Kuş dizisi 6 Ağustos Salı günü Star tv’de yayınlanacak 51. Bölümü ile televizyon ekranlarına veda etmeye hazırlanıyor.

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut final açıklamasını kendi sosyal medya hesabından Erkenci Kuş hayranlarına duyurdu. Kararı Faruk Turgut sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

“Erkenci Kuş’un 51’inci bölümde final yapacağı haberi doğrudur”

Erkenci Kuş

Gold film prodüksiyonu olarak hayata geçen Erkenci Kuş dizisinin yapımcılığını Faruk Turgut üstlenmekte. Senaryo yazarlığını Aslı Zengin ile Banu Zengin Tak’ın ortaklaşa üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturmakta.

Erkenci Kuş Oyuncu Kadrosu

Erkenci Kuş dizisinin başrollerinde Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Anıl Çelik, Özgür Özberk, Dilek Serbest, Aliye Uzunatağan gibi isimler yer alıyor.

Erkenci Kuş Dizisinin Konusu Ne?

Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getiriyor. Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur…

Can Yaman Kimdir?

8 Kasım 1989 günü İstanbul’da dünyaya gelen Can Yaman İtalyan Lisesi mezunudur. Yakışıklı oyuncu 183 cm boyunda ve 70 kilodur.

Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümünde tamamlayan Yaman’ın asıl mesleği avukatlıktır. Can Yaman, Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra altı ay avukatlık yapmıştır. Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman’ın yeğeni olan Can Yaman’ın ailesi Yugoslav kökenlidir.

Çevresinin ısrarı ile oyunculuğa adım atan Yaman, Cüneyt Sayıl‘dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Can Yaman, lisanlı basketbolcu ve ayrıca Futbol, Gitar, Piyano, Bateri, Masa Tenisi, Rafting, Badminton’la ilgilenmekte ve Türkçe, Lazca, İtalyanca, İngilizce, Almanca bilmektedir.

Can Yaman’ın Yer Aldığı Projeler

Can Yaman, ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Türkan Derya’nın yönetmenliğini üstlendiği Gönül İşleri dizisi ile edinmiştir.

2015 yılında Açelya Topaloğlu ile başrolü paylaştığı İnadına Aşk dizisinde rol almıştır. Dizinin yönetmenliğini ünlü yönetmen Osman Sınav üstlenmiştir.

2016 yılında başrollerinde Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayri, Deniz Oral ve Veysel Diker‘in yer aldığı “Hangimiz Sevmedik” adlı dizide Tarık karakterini canlandırdı.

2017 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinde rol almıştır.

2018 yazında ise yine Star TV ekranlarında yayına başlayan Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemiroğlu ile başrolü paylaşmaktadır.