ERKENCİ KUŞ DİZİSİNİN YENİ SENARİSTLERİ KİM?


Güncelleme: 30 Haziran 2019 : 23:48
0

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisinde senarist değişikliği yaşandığını geçen haberimizde paylaşmıştık. İlk bölümlerinde de diziyi yazan Ayşe Üner Kutlu ve ekibi 47.bölüm itibariyle yeniden yapımla yollarını ayırmıştı. Yeni senaristlerin kim olduğu çok merak edilirken, isimler sonunda belli oldu. İşte detaylar….

FETHİ KANTARCI VE SAYGIN DELİBAŞ YAZACAK!

Dizinin Salı gününe alınmasından sonra kötü giden reytingleri nedeniyle yeni senaristlerin Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş olduğu açıklandı. Haberi Medyatava’dan Birsen Altuntaş kendi şahsi twitter hesabından paylaştı. Yeni senaristlerin hikâyeye nasıl bir yön verecekleri merak ediliyor. Ancak reytingler eski izlenme oranına ulaşamazsa, Erkenci Kuş’un yeni sezonda devam etmesi zor gözüküyor. Reytinglerin düşmesinde gününün değişmesi ve karşısında Atv’de başlayan Kimse Bilmez dizisini bulmasının yanında, Sanem ve Can’ın ayrılıklarının da etkili olduğu düşünülüyor. Şimdi yayınlanan son bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

45.BÖLÜMDE ÖZETİ

Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördü. Sanem bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış demek bu. Önce gözleri doluyor Can’ın, ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor, hem bir daha beraber olamayacaklarını konuştular… Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Madem önemli değil kaybolsun o zaman o kolye. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşecek. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidecek. Sanem çiftliğin tatlı ve hırsız köpeği Haydut’u bile tehdit eder hale gelecek kolyesini bulmak için. Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor! Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi? Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak!