ERKENCİ KUŞ DİZİSİNDEN ÜZÜCÜ HABER!


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 04:32
0

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisi seyircilerini üzecek bir haber veriyor. Bayram tatili nedeniyle 2 hafta boyunca yayında olmayacağı bildiriliyor. Ancak 2 haftalık aradan sonra 44.bölümüyle ekranlardaki yerini almaya devam etmesi bekleniyor. 44.bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte, dizideki değişiklikler bu kadarla da sınırlı kalmıyor. İşte detaylar…

ARTIK SALI GÜNLERİ YAYINLANACAK!

Erkenci Kuş’un ilk yayınlanmaya başladığı dönemlerdeki gibi bundan sonra Salı günleri izleyici karşısındaki yerini alacağı söyleniyor. 11 Haziran Salı akşamı itibariyle kaldığı yerden 44.bölümüyle ve yazın ara vermeden ocak ayına kadar da ara vermeden devam etmesi planlanıyor. Ayrıca fragmanda seyircileri sevindirecek gelişmelerde öne çıkıyor.

SANEM VE CAN ÇOK MUTLU!

Tanıtımda, Can ve Sanem iskelede buluşuyor ve oldukça mutlu göründükleri dikkatleri çekiyor. Birbirlerine dokunmaları ve aşkla bakmaları, aradaki buzların tamamen eriyeceğine işaret ediyor. Zaman atlamasından bu yana, ayrılık seyirciyi üzmenin yanında oldukça da tepki çekiyordu. Ama artık senaristler izleyicilerin sesini duymuş gibi gözüküyor. Duygusal ve aşk dolu bir bölüm 11 Haziran Salı günü seyircileri bekliyor. Şimdi en son bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

43.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Başta Aziz olmak üzere herkes Can ve Sanem’in yeniden bir araya gelmesi için seferber oldu. Aziz bir bebek getirip Sanem’den bir geceliğine ona bakmasını istedi. Diğerlerinin yardımıyla Can’da Sanem’in o gece yanındaki yerini aldı. Bebek bakımı bahanesiyle Can ve Sanem o gece baş başa kaldı. Onlar bebekle eğlenceli dakikalar geçirirken, Ceycey, Deren, Zebercet laptoptan olanları izleyerek gülmekten kendilerini alamadılar.

Hüma ve Yiğit’in arasındaki işbirliği bozulma noktasına geldi. Karşılıklı olarak birbirlerini tehdit ettiler. Hüma oğlunu kaybetme korkusuna kapıldı. Can ise Yiğit’i soğukkanlı tutumuyla delirtmeyi başardı. Sanem’in onu asla sevmeyeceğini yüzüne haykırdı.

Emre Leyla’ya bir sürpriz hazırladı. Leyla’nın da bu sürpriz karşısında ayakları yerden kesildi.

Can’ın teknesine gitmek üzere bindiğini duyan Sanem, onu durdurmak için yanına gitti. Can’da Sanem teknedeyken motoru çalıştırdı ve birlikte uzaklaştılar.

44.bölüm fragmanı için  linke tıklayınız.