ERKENCİ KUŞ DİZİSİNDE ŞOK AYRILIK!


Güncelleme: 28 Haziran 2019 : 04:01
0

Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı ve yazında ara vermeyerek büyük bir ilgiyle izlenen Erkenci Kuş dizisinde ayrılık yaşandı. İşte detaylar..

AYŞE ÜNER KUTLU VE EKİBİ ARTIK YOK!

Geçtiğimiz aylarda da senarist değişikliği yaşanan diziye daha öncede ilk bölümlerdeki yazım görevinde yer alan Ayşe Üner Kutlu ve ekibi geri dönmüştü. Ancak senarist üzücü haberi kendi sosyal medya hesabından bildirdi.  Mesajında “Bugüne kadar sizlerin desteği ve güzel mesajları ile motive olduk. Tekrar teşekkürler. 47.bölüm itibariyle senaryo ekibi olarak yolculuğumuz sona eriyor. Gelecek yaz bambaşka bir masalda buluşmak üzere.” İfadelerini kullandı. Fakat seyirciler bu duruma çok üzüldüğünü senaristin mesajı altında belirtmeyi de ihmal etmedi. Geri dönüşünün diziye kan getirdiği düşünülürken, bu beklenmedik ayrılık pek çok izleyiciyi şok etti. Erkenci Kuş’un yeni senarist grubu hakkında ise henüz net bir bilgiye ulaşılamadı. İlerleyen günlerde netleşmesi ve yapımın gelecekteki akıbetinin nasıl ilerleyeceği de oldukça merak ediliyor. Şimdi yayınlanan son bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

45.BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördü. Sanem bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış demek bu. Önce gözleri doluyor Can’ın, ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor, hem bir daha beraber olamayacaklarını konuştular… Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Madem önemli değil kaybolsun o zaman o kolye. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşecek. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidecek. Sanem çiftliğin tatlı ve hırsız köpeği Haydut’u bile tehdit eder hale gelecek kolyesini bulmak için. Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor! Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi? Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak