ERKENCİ KUŞ 45.BÖLÜMDE SANEM VE CAN ARASINDA TUTKU VAR!


Güncelleme: 25 Haziran 2019 : 02:35
0

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin 45.bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yaz aylarında da yayına ara vermeden devam eden dizi seyircileri mutlu edecek bir bölümler ekrana gelmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

KORKU YA DA AŞK!

Fragmanda Can ve Sanem arabayla giderken Can ona “Bana itiraf etmek istediğin bir şey varsa direk söyle hiç çekinme” diyor. Sanem ise hiçbir şekilde oyuna gelmiyor. İç sesiyle “Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor seninle” diye düşünerek kendini tuttuğu anlaşılıyor. Can ise Sanem’den bir itiraf beklediğini belli ediyor. Sonrasında ikili bir evde baş başayken görülüyor. Sanem bu seferde “Sıcak çok sıcak. Hava durumuna bakıldı mı? Reklam filmi çekimi için hava sıcak mı olacak? Soğuk mu olacak?” gibi bahanelerle ondan uzak durmaya çalışıyor. Sanem’in itirafta bulunup bulunmayacağının ise yeni bölümde ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Ancak, ikisinin korku ya da aşk arasında bir seçim yapmak zorunda oldukları ekrana yansıyor.

REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ VAR!

Tanıtımda yeni bölümde renkli sahneler yer alacağına dair ipuçları verilmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Reklam filmi çekimleri sırasında oldukça renkli sahneler göze çarpıyor. Üstelik çekim başlamadan önce de Sanem’in Can’ı oyuna getirmeye çalıştığı net bir şekilde anlaşılıyor. “Bir şey olmadığına emin misin yani aklına takılan bir şeyin olmadığına?” diye soruyor. Can ise kaçamak bakışlarla “hayır” cevabı veriyor. Çekim başladığı esnada da, Can hiçbir şeyi beğenmeyerek sürekli tekrar istiyor. Sanem’in de bu durum karşısında sinirlenmesi karşısında, eğlenceli sahnelere gebe olarak izleyiciyi güldürecekleri tahmin ediliyor. Şimdi bölümde başka neler olacak? Bakalım.

45.BÖLÜM ÖZETİ

Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlar. Can’ın gözleri doluyor ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor. Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşüyor. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidiyor.

Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor!

Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi?