ERKENCİ KUŞ 43.BÖLÜMDE SANEM VE CAN’A KURULAN TUZAK NE?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 06:13
0

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin 43.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Fragmanda ekibin Sanem ve Can’ı bir araya getirebilmek için eğlenceli bir tuzak hazırlaması dikkatleri çekti. İşte detaylar…

BEBEK SÜRPRİZİ GELİYOR!

Aziz bir bebek getirip, kendileri dışarıdayken Sanem’den ona bakmasını istiyor. Sanem bebeğe bakmakta zorlanınca,  Can’da sevdiği kadının yanındaki yerini alıyor. Can ve Sanem bebek bakımı bahanesiyle yeniden baş başa kalıyorlar. Onlar bebekle eğlenceli dakikalar geçirirken, Ceycey, Deren, Zebercet ve diğerleri planlarının işe yaramasının keyfine varıyorlar. Laptoptan da Sanem ve Can’ın bebekle yaşadığı maceraları izleyip gülme krizine girmeden edemiyorlar. Bebek bakımı sayesinde, Sanem ve Can’ın arasındaki buzların tamamen eriyeceği tahmin ediliyor. Üstelik her bölüm, etraflarındakilerin onları bir araya getirmek için yeni planlarla karşılarına çıkması da seyirciyi oldukça sevindiriyor.

YİĞİT’İN PES ETMEYE NİYETİ YOK!

Diğer tarafta Can ve Yiğit arasındaki bir diyalog da oldukça merak topluyor. Yiğit açık ve net bir dille Sanem’i çok sevdiğini ve onu Can’dan kurtaracağını söylüyor. Ancak, Can gayet kendinden emin bir dille “Sanem seni hiçbir zaman sevmedi Yiğit. Hiçbir zaman da sevmeyecek.” Şeklinde yanıt veriyor. Yiğit bu cevabın üzerine sinirden köpürüyor. İlk tanıtımda da Hüma ile aralarındaki anlaşmazlık dikkatleri çekmiş ve foyalarının ortaya çıkacağına dair seyircide umutlar oluşmaya başlamıştı. Neler yaşanacağı henüz kestirilemese de, Yiğit’in ipliğinin pazara çıkması çok sürmeyeceğe benziyor.

SANEM CAN’I ENGELLİYOR!

Fragmanın sonunda dikkat çeken başka bir ayrıntı da Can’ın yeniden teknesindeki yerini alması oluyor. Sanem telefonla konuşurken, Can’ın yine gideceğini öğreniyor. Bunun üzerine zaman kaybetmeden, Can’ın teknesine yetişiyor ve karşısına geçip “Hiçbir yere gidemezsin Can Divit” diye ekliyor. Can ise anlam verememiş bir ifadeyle Sanem’in yüzüne bakıyor. Büyük ihtimalle, başka bir şey için tekneye bindiği ve görenler tarafından da yanlış anlaşıldığı tahmin ediliyor. Ancak, Sanem’in onu engellemesi de yeni başlangıçların habercisi gibi görünüyor. Yeni bölümde tüm soruların cevaplarını bulması bekleniyor.

43.Bölüm 2.tanıtımı için tıklayınız.