ERKENCİ KUŞ 43.BÖLÜMDE CAN VE SANEM EVLENİYOR MU?


Güncelleme: 22 Mayıs 2019 : 15:54
0

Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin 43.bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamları izlenme rekorları kıran dizinin tanıtımında Can’ın Sanem’e evlenme teklif etmesi dikkatleri çekti. İşte detaylar…

HERKES ÖĞRENİYOR!

Fragmanda Can’ın Sanem’e evlenme teklif ettiğini herkes öğreniyor.  Üstelik Sanem’in ailesi bu teklife hiç sıcak bakmadığını belli ediyor. Diğer sahnede, Sanem gizlice Can’ın kapısında sabahlıyor. Can onu fark ediyor ve gülümseyerek “Ne yapıyorsun burada?” diye soruyor. Sanem ise “Bir arkadaşa bakıp çıkacaktım” şeklinde ne yapacağını bilemez bir halde oradan uzaklaşıyor. Fragmanın sonunda ise Can ve Sanem yine atışırken izleyici karşısındaki yerini alıyor. Sanem sinirli bir şekilde “Benim için gelmedin zaten git istemiyorum git.” Diyerek isyan ediyor. Can ise onu tutuyor. Birbirlerine bakmalarıyla tanıtım sona eriyor. Sosyal medyada bu sahne karşısında çok heyecanlandığını belirterek tarzda izleyici yorumları yazıyor.  Bir sonraki bölümde aradaki buzların tamamen eriyeceği düşünülüyor. Dizi yavaş yavaş eski eğlendirici formatına da geri dönmeye başlıyor.

HÜMA KÖŞEYE SIKIŞIYOR!

Tanıtımda seyircileri mutlu edecek başka bir ayrıntı da Hüma cephesinde yaşanıyor. Yiğit ve Hüma’nın anlaşmazlığa düştüğü anlaşılıyor ve Hüma köşeye sıkışmış bir şekilde “Ben bitersem seni de bitiririm” diyerek açıkça tehdit ediyor. Ancak Yiğit bu tehdidin altında kalacak gibi görünmüyor. “Benim sonum sizin de sonunuz olur Hüma hanım” şeklinde Hüma’ya meydan okuyor. Görünen o ki Can ve Sanem’in arasındaki buzların erimesi ve Can’ın geçen bölümde gerçeklere yaklaşması ikili arasındaki işbirliğini bozuyor. Hüma’nın foyasının ortaya çıkmasını seyirci büyük bir merakla bekliyor. Şimdi son bölümde neler yaşandığını hatırlayalım.

42.BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Can alevlerin arasına dalıp Sanem’in bandanasını aldı. Sonrasında İkilinin baş başa kalacağı sürpriz bir ortam oluştu. Caner’in kaybolması üzerine onu aramak için ormanda bir yolculuğa çıktılar. Ormanda birlikte geçirdikleri geceden sonrada kaçtıkları duygularıyla yüzleşmek zorunda kaldılar.

Yiğit cephesinde de maskesini düşürecek bir gelişme yaşandı. Can Emre’nin yardımıyla Yiğit’i köşeye sıkıştıracak bir bilgiye ulaşarak, karşısına çıkıp “Defteri senin yaktığını biliyorum” dedi.

Fragman için tıklayınız