Enes Batur Gerçekten Evlendi Mi? Kiminle Evlendi? Damla Aslanalp Kimdir?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 16:14
0

Geçtiğimiz günlerde evlendiğini açıklayan ünlü fenomen Enes Batur’un evlendiğini hala çoğu kimse inanmıyor. Daha önce on bin abone olayım evleneceğim diyen Enes Batur sözünü yerine getirmek için mi evlendi yoksa tüm bunlar yeni filminin reklamı için mi? Filmden kareler mi paylaşıyor diye düşünülürken Enes Baturdan yeni bir açıklama geldi. Enes Batur yaptığı yeni açıklamada, “Hayatımın en büyük ve en doğru kararını aldım. Hiçbir şey için erken, hiçbir şey için geç değildir” dedi.

Youtuber Enes Batur, 1998 doğumlu 21 yaşındadır.  Youtuber evliliğiyle ilgili yeni bir paylaşımda bulundu ve ‘Bu zamana kadar verdiğim en doğru karar’ dedi.

Batur gerçekten evlendiğini  açıkladı. Ayrıca daha önce paylaştığı davetiyede Tulu bacı olarak geçen gelinin ismini de bu  sefer paylaşmayı da ihmal etmedi. Açıklamanın ardındanyeni bir gündem oluştu. Çünkü fotoğraftaki kişi Damla Aslanalp hali hazırda yeni filminde oynayan oyuncu olması evlilik sahte iddiasını güçlendirdi.

Batur düğün fotoğraflarını da yayınlarken yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “21 yaşında yolun başındayım, hayatımın en büyük ve en doğru kararını aldım, yol arkadaşımı buldum. Acı tatlı günleri birer anı olarak geride bırakırken, umut ve sevgi dolu bir geleceğe ilk adımı atmış olmanın tarif edilmez mutluluğu içerisindeyim” dedi.

Damla Aslanalp Kimdir?

Damla Aslanalp, 1990 yılında Almanya’da doğmuştur. Tam adı Nergiz Damla Aslanalp’dır. 2013 yılında Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde düzenlenen ‘Miss Turkuaz’ yarışmasında üçüncü oldu.

Damla Aslanalp, 2014 yılının Ağustos ayında Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazıp yönettiği önce adının “Mardin İşi” olacağı söylenen ama sonra adı “Kadim Dostum” olarak değiştirilen ve başrollerinde İlker Aksum ve Murat Eken, Tarık Papuççuoğlu, Arif Erkin Güzelbeyoğlu’nun yer aldığı dizide rol aldı.

Filmleri ve Dizileri

2014 – Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi (Lara Zaharyas) (Tv dizisi)
2014 – Kadim Dostum