Elimi Bırakma ve Şampiyon Dizilerinin Yayın Günleri Değişti! Şampiyon Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 28 Ekim 2019 : 21:06
0

Trt ekranlarında yayınlanan iki dizi ile ilgili flaş bir karar alındı!

Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Şampiyon dizisinin ve Pazar günleri yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin yayın tarihleri değişti!

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin yer aldığı Şampiyon dizisi Perşembe akşamları izleyici ile buluşuyordu.

Ancak Perşembe akşamları Fox ekranlarında reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisinin büyük başarısının ardında gölgede kalmaktan kurtulamamıştı.

Kısa bir süre önce final yapacağı iddiaları kulislerde konuşulan Şampiyon dizisinin yapımcıları farklı bir yola giderek dizinin yayın gününü değiştirme kararı aldı.

İşte Şampiyon’un Yeni Bölüm Tarihi

Şampiyon dizisi bundan böyle Pazar akşamları Trt ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Şampiyon dizisinin yeni gününde ilk bölümü 3 Kasım Pazar günü yayınlanacak.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

Elimi Bırakma Hangi Güne Geçti?

Trt’nin diğer bir sevilen dizisi Elimi Bırakma’nın da günü değişti. Pazar akşamları izleyici ile buluşan Elimi Bırakma dizisi bundan böyle Salı akşamları yayınlanacak.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolay Soysert’in yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin yeni gününde ilk bölümü 5 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de Trt ekranlarında yayınlanacak.

Üs Yapım tarafından hayata geçirilen Elimi Bırakma dizisinin yapımcısı Süreyya Yaşar Önal.

Dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.

Elimi Bırakma’nın başrollerini Alp Navruz, Alina Boz, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Dolunay Soysert, Emre Bey ve Seray Gözler’in paylaşıyor.

Elimi Bırakma Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Azra ve Cenk barışırlar, Azra evliliklerine bir şans daha verecektir… Bu durum Sumru’nun tekrar harekete geçmesine neden olur… Ama Sumru’nun bilmediği bir şey vardır, Azra bu defa onun hamlelerine karşı hazırlıklıdır…

Azra ve Cenk bir yandan kendi meseleleriyle uğraşırken diğer yandan da ailelerini bir arada tutmaya çalışırlar…

Barış kızını Arda’dan uzak tutmaya kararlıdır. Damla’yı yurtdışına gönderirken bunun iki ailenin hayatını nasıl değiştireceğinin henüz farkında değildir….